Вам знадобиться

 • Складаний манеж
 • Кутовий манеж

Інструкція
 • .1

  Для того щоб визначитися з вибором манежу, необхідно, насамперед, зважити всі "за" і "проти" щодо цього пристосування для дітей, так як сьогодні в суспільстві є протилежні думки щодо його необхідності , користі і доцільності. Але факти говорять за себе - багато батьків, яким потрібно виконувати роботу по дому, залишають малюка в манежі, щоб він був у безпечному місці.

 • .2

  Перед тим; як вибрати манеж для дитини, потрібно визначитися, для чого він буде використовуватися. Доказом на користь манежів служить те, що його м'яке дно і бортики не дозволять малюкові покалічитися, діставшись до гострих кутів у квартирі або до небезпечних речей, які можуть виявитися в поле його зору і в доступності для досліджень за допомогою рук і рота. Саме в цьому випадку манеж дозволяє розслабиться і трохи послабити контроль за немовлям.

 • .3

  Але фахівці рекомендують не упустити момент, коли потрібно вирішувати задачу, пов'язану з тим,; як розібрати манеж ліжко, коли вона вже перестане виконувати свої функції. Тому слід зупинитися на функціональному та безпечному рішенні. Потрібно вибрати безпечну складну модель манежу, яка займатиме небагато місця в кімнаті, але при цьому залишатися безпечною для малюка (він не повинен мати доступу до механізмів, відповідальним за складання конструкції).

 • .4

  Складено моделі мають переваги при вирішенні проблеми, пов'язаної з тим,; як розібрати манеж.


  Вони також найчастіше оснащені сітчастими стінками, які можуть мати спеціальні пристосування для лазіння і хапання, що забезпечує пізнання світу малюком. Тримаючись за спеціальні колечка, дитина починає ходити з опорою, хоча в манежах з прутами опору складають самі стінки, за які можна триматися. А значить, тут вибір буде тільки за батьками і залежатиме від розмірів кімнати, де буде міститися манеж.

 • .5

  Деякі конструкції дозволяють швидко поставити їх впомещеніі, наприклад, питання, спрямований на те, як зібрати манеж "Jetem", вирішується дуже швидко - практично одним клацанням механізму. Крім зручності конструкції, потрібно звертати увагу і на те, з чого виготовлений манеж. Так, пластик і нейлон значно легше мити, а природні матеріали відрізняються екологічною безпекою. Головне, на що звертають фахівці увагу батьків при вирішенні завдання, як вибрати дитячий манеж, це те, щоб його деталі не були покриті лаком. Він токсичний, а діти люблять гризти і пробувати на смак все, що знаходиться в межах їх досяжності.

 • .6

  І останнє - хороший манеж повинен бути стійкий і забезпечений фіксаторами, до яких дитина не зможе дотягнуться. При виконанні всіх умов манеж буде хорошим придбанням. Яким би не був манеж, потрібно пам'ятати, що не варто зловживати його використанням - залишати дітей надовго одних або класти в нього небезпечні речі.