Вам знадобиться

 • Грунт
 • Ділянка землі
 • Насіння мандарина

Інструкція
 • .1

  Багато хто задається питанням: як ростуть мандарини? Мандаринові плоди ростуть на деревах, дерева, в домашніх умовах досягають висоти не більше метра-півтора, зростає деревце близько трьох-чотирьох років. Плоди достігабют ваги 400-500 грам.

 • .2

  Як пересадити мандарин? Посадити, а також пересадити мандарин досить легко, варто лише посадити в грунтову грунт кісточку мандарина. Росток з'явиться достатньо швидко за три-п'ять тижнів. Якщо ви хочете пересадити мандарин варто викопати яму в землі, вийняти грунт з горщика, налити води в яму, і прикопати до рівномірного покриття.

 • .3

  Декоративний мандарин: як доглядати? Щоб у вас з'явилися плоди, за мандарин доведеться доглядати як за маленькою дитиною, треба буде поливати грунт кожен день, підгортати і розпушувати грунт біля нього. Також якщо хочете смачні плоди і здорова рослина, хоча б один раз на тиждень його треба удобрювати: існує спеціальне добриво для цитрусових, яке можна розвести з мідним купоросом.

 • .4

  Мандарин любить тепло і сонечко. Тому добре якщо він стоїть на вікні або балконі влітку, а взимку його треба поставити на саме сонячне місце.


  В зиму швидше за все він осиплеться листя. Не бійтеся! Продовжуйте доглядати за ним. При перших промінцях сонця навесні, він набере нове листя. Дерево виросло і скоро з'являться плоди, але колись треба дізнатися: як цвіте мандарин? Цвіте мандарин як і звичайна яблуня або груша, на весь простір де починає цвісти мандаринове дерево, лунає непередаваний аромат мандарина.

 • .5

  Але для того щоб він зацвів, його треба посадити. Як посадити мандарин? Для того щоб посадити мандарин знадобиться одна лише кісточка цього чудового фрукта. Перш ніж посадити мандарин, потрібно подбає про великому горщику і дорогому грунті. Адже рослина досить-таки примхлива. Грунт краще купити подорожче, спеціально для цитрусових рослин. Коштувати він буде близько трьохстах рублів. Садимо кісточку на глибину середини горщика. Поливати треба два рази в день, розпушувати грунт після кожного поливу.

 • .6

  Посадивши кісточку улюбленого плоду, доглядати за ним надлом, як за власною дитиною, з душею. Тільки тоді мандарин буде, соковиті, солодкий, і нормального розміру.