Вам знадобиться

 • Паспорт
 • Свідоцтво про народження

Інструкція
 • .1

  Поява дитини в сім'ї - це приємне і радісне подія, яка відкриває двері в нове життя. Звичайно, разом з радістю приходять і деякі проблеми, турботи. Однією з таких проблем є отримання місця в дитячому садку, адже в більшості випадків отримати це саме місце важкувато. Щоб полегшити цей процес, необхідно знати, як правильно вчинити і які дії потрібно зробити. При правильному підході отримати місце для дитини в саду можна досить швидко, і у батьків не виникне серйозних проблем з його пристроєм. Отже, про що ж слід пам'ятати, оформляючи дитину в дитячий сад? Перш за все, батьки, які задумалися, як поставити дитину на чергу в садок повинні пам'ятати, що це потрібно зробити якомога швидше після його народження. Оптимально відправлятися в департамент освіти відразу після виписки з пологового будинку та отримання свідоцтва про народження.

 • .2

  Запис у сади здійснюється за місцем проживання дитини, тобто батькам необхідно відправлятися в місцевий відділ дошкільної освіти. При собі необхідно мати мінімум документів, будь-яких довідок або інших паперів для запису в дитячий сад не потрібно. Батько повинен надати свідоцтво про народження дитини і свій паспорт. Якщо ж сім'я відноситься до категорії пільговиків, то необхідно принести документ, подверждаєт це. Після цього питання, як стати на чергу в садок, буде практично вирішене.

 • .3

  На прийомі у відділі дошкільної освіти батькам буде необхідно написати від руки заяву за стандартним зразком. У ньому можна вказати бажаний садок. При цьому бажано, щоб він знаходився в районі місця прописки або ж проживання.


  Це є важливим чинником, так як групи зазвичай набираються з дітей, що проживають на прилеглій території. Саме тому, обов'язково слід вказати адресу фактичного проживання, якщо він відрізняється від адреси прописки, інакше є ризик отримати сад зовсім в іншому районі. Якщо сім'я в даний момент вирішує, як стати на чергу на квартиру, і адреса надалі поміняється, то можна просити місце саме в тому саду, який знаходиться в майбутньому районі проживання.

 • .4

  У деяких регіонах Росії є прекрасна можливість поставити дитину на чергу в дитячий сад через інтернет. Для цього батькам необхідно зареєструватися на спеціальному сайті і заповнити заявку в елекронним вигляді. У неї вносяться дані паспортів батьків та свідоцтва дитини. Також можна вказати найбільш кращий дитячий сад або район, в якому садок знаходиться. На сайті можна й відслідковувати просування черги. Подача заявки через інтернет істотно заощаджує час і дозволяє витратити його на інші важливі питання, наприклад, як стати на чергу на житло. Коли підійде черга дитини, батькам буде вислано лист на електронну скриньку, вказану при регістраціі.Такім чином, очевидно, що поставити дитину на чергу в дитячий сад зовсім нескладно. Для цього необхідно просто відвідати відділ дошкільної освіти та і надати документи. Якщо немає бажання витрачати на це час і сили, то можна подати заявку через інтернет, якщо, звичайно, в регіоні проживання сім'ї є така можливість. Після подачі заяви можна очікувати зарахування дитини в садок, яке відбудеться приблизно в три роки або трохи пізніше.