Вам знадобиться

 • Підручник магії
 • знахарського рецепти
 • Розсудливість

Інструкція
 • .1

  Існує безліч магічних книг. Досить важко в цьому достатку вибрати саме ту, по якій дійсно можна вивчати цю примхливу науку. Так, магія - це наука, незважаючи на те, що більшість учених не визнають надприродне, вона була, є і буде. Саме те, що лежить за гранню сприйняття звичайної людини, і вивчає магія. Найкраще знайти вчителя для навчання, але можна для початку і книги почитати. Як вивчати магію, кожен вирішує для себе сам. Але необхідно пам'ятати при цьому, що у людини, що бажає стати магом, повинні спочатку бути присутнім здатності до цієї справи. Можна, звичайно, навчитися за допомогою книг і посібників вводити себе в так зване "прикордонний стан", в якому і відбуваються магічні дії. Також не завадить вивчити заклинання, можна навіть з успіхом застосовувати їх, але без здібностей, без посвячення великим магом стати неможливо.

 • .2

  Початківцям магам цікаво дізнатися як працює магія? Це, дійсно, дуже складне питання. При проведенні якого-небудь ритуалу маг входить в особливу, прикордонний стан, майже в паралельний світ. Там він концентрує свою силу, зав'язує на неї заклинання і посилає в потрібному напрямку. Тобто магія спрацює тільки в тому випадку, коли до заклинань додається психічна сила професіонала, інакше всі заклинання залишаться порожнім набором слів.


  У будь-якої людини є вороги або недоброзичливці. Якщо комусь зробили зло, то він захоче відплатити ворогові тією ж монетою і питає обізнаних людей, як помститися за допомогою магії? Є шепотіння такий на ворога: "Гвоздій тобі в ноги, ні шляху тобі, ні дороги". Потрібно шепотіти ці слова в спину кривдника. Перевірено. Удачі йому вже ні в чому не буде. Починаючому магу необхідно пам'ятати, що здійснюючи якісь дії, потрібно ставити собі захист від негативу, інакше можна нашкодити не тільки ворогові, але і самому собі.

 • .3

  При використанні ремесла , багато хто вважає, що їм потрібна саме чорна магія. Як повернути коханого, як змусити його полюбити знову? Таке питання завжди хвилювало і буде хвилювати дівчат. Слід зрозуміти, що будь-які привороти - це насильство над особистістю іншої людини. Чим це обернеться згодом, не знає ні Бог, ні чорт. Можна повернути, але не можна змусити любити. Хлопця буде тягнути до дівчини, приворожити його, але без любові це може закінчиться сварками, скандалами, навіть самогубством. Краще вже подумати, як навчитися білої магії. Це набагато більш благородне заняття, в якому немає потреби продавати душу дияволу. Навпаки, всі змови білої магії звернені до Бога. З Його іменем виліковують хворих і роблять інші добрі справи, а зілля - це всього лише відвари і настої різних трав, які виліковують хвороби або дають заспокоєння душі.