Вам знадобиться

 • Інструкція
 • Автомобіль

Інструкція
 • .1

  Досвідчені водії рекомендують починати навчання водінню автомобіля не на теорії, а на практиці. Тільки з постійною практикою можна досягти майже автоматичного рівня водіння і не важливо хто за кермом - хлопець чи дівчина. Навчитися грамотно водити під силу кожному. Багато хто помилково вважає, що при великій популярності автомобілів з автоматикою попит на механічно керовані автомобілі буде падати. Вірно, то, як управляти автоматичною коробкою передач, не порівняти з механічною коробкою управління, в першому випадку все набагато простіше, але драйву від управління механікою не порівняти з автоматикою! У кожному разі, перемикати передачі на механіці важливо вміти всім водіям, бо ці навички входять в практичні тести при здачі іспитів на водійські права, крім того, грамотне й правильне переключення передач механічною КПП збільшить термін її експлуатації. Існує два методи перемикання передач на механіці - звичайне і з "перегазовкой".

 • .2

  Звичайна перемикання передач механічною КПП: Правильним варіантом того, як перемикати передачі на механіці буде їх почергове переключення з моменту старту, крім того, необхідно буде врахувати ступінь навантаження при русі на мотор. Навантаження на педаль акселератора (газу) повинна бути середньої сили - не слабкий і не сильною. Спочатку вичавлюється педаль зчеплення, запускається робота двигуна і тільки потім необхідно здійснювати перемикання передач. Якщо синхронності в діях не буде, це може привести до поломки вузлів трансмісії і КПП.


  Важливо процес того, як правильно знижувати передачі і підвищувати довести рівня спокійних рухів. Двигун розганяється до 2000 обротов на найнижчій передачі, скидається газ, вичавлюється педаль зчеплення, і тільки після цього відбувається перемикання на передачу вище, педаль зчеплення м'яко відпускається та додається газ.

 • .3

  Перемикання передач механічною КПП з "перегазовкой": Необхідно скинути газ, вичавити педаль зчеплення, поступово додаючи газ довести оберти двигуна до 3000, включити низьку передачу, відпустити зчеплення і додати газу. Метод "перегазовки" допомагає збільшити термін служби КПП, зменшує навантаження на синхронізатори і використовується в тих випадках, коли треба буде різко гальмувати і перемикатися на низьку передачу.

 • .4

  Перш ніж переходити до наступного етапу в навчанні водінню і практикуватися в тому, як включається задня передача, дівчатам рекомендується довести вміння перемикати передачі на механіці до автоматизму. Необхідно чітко знати, яку передачу використовувати, в яких дорожніх і погодних умовах і який при цьому повинна бути навантаження на двигун. Для цього буде потрібно постійна практика, яка допоможе розвинути механічну пам'ять на вибір передачі КПП. Безперечно, буде непросто навчитися перемикати передачі на механіці - це набагато складніше управління автоматичною КПП, але в якості очевидно плюса в управлінні механічною передачею можна відзначити - можливість повного контролю над автомобілем, економічність і надійність.