Вам знадобиться

 • Майка
 • Бісер
 • Сумка

Інструкція
 • .1

  Якщо розібрати шафу, то можна знайти масу речей, які давно не носяться, а викинути шкода. Одяг стає мала або набридає. Зробити з неї ганчірку або просто викинути - це перше, що приходить в голову. Можна спробувати вдихнути в річ нове життя, незвично прикрасивши її. Буде свіжо і ново. Або переробити її в що-небудь інше. Пофантазувати. Придумати, наприклад, як зробити зі звичайної майки сумку: майку по низу розрізати на рівні смужки. Злегка витягнути їх. Попарно зв'язати їх у вузлики, одну брати зі спини, іншу - з передньої частини. Вийдуть пензлики, "бахрома". Зробити можна коротше або довше, як підкаже фантазія. Не завадить в господарстві і звичайна "авоська". У цьому випадку майку потрібно зашити знизу. Практично і дешево. Таку сумку можна зробити ошатною, якщо подумати як прикрасити звичайну майку, застосовувану для пошиття незвичайного аксесуара.

 • .2

  Якщо є клапті тканин, то пропонується варіант оригінальної сумки. Зробити викрійку. Якщо тканина щільна, досить буде 2-х деталей, а 4 деталі вирізати, якщо вона розтягується. Тоді краще шити її з підкладкою. Викрито 4 клаптя, залишаючи припуск на підгин. Скласти однакові деталі лицем до лиця. Якщо тканина однотонна, стане в нагоді досвід як зробити напис на майці, прикрасивши таким чином майбутню сумку.


  Змітати і зшити попарно по 2 однакові деталі з вивороту. Зшити лямки. Їх ширина і довжина залежить від смаку майстрині. Розпустити кілька стібків з країв кожної лямки, підігнути краї всередину і прострочити. Краю можна обшити тамбурним швом товстої кольоровий ниткою. Для з'єднання деталей і обробки країв добре застосувати бейку, викроєні по косій.

 • .3

  Якщо знати, як прикрасити майку бісером, то можна обробити в цьому стилі і сумку. Краще взяти однотонну тканину. Намітити малюнок на виробі. Для темного кольору, використовувати мило, на світлому, зробити мітки олівцем. Підкласти з вивороту під малюнок тонку тканину, щоб не деформувався. Вишивка бісером вимагає терпіння. Якщо постаратися, вийде оригінальний і ошатний аксесуар. Можна зробити модний комплект. Також, як прикрасити майку намистинами, можна обробити і пляжну сумку. Пришити фурнітуру врозкид по всій сумці або за схемою. Нанести, наприклад, малюнок у вигляді ромбів. І по периметру кожного з них обшити дрібними намистинками. Можна нашити по кілька штук разом у вигляді квіточок. Сумку можна прикрасити мереживом, в'язаними квіточками, аплікацією. Варіантів прикраси сумок досить багато. Якщо трохи постаратися, то можна отримати ексклюзивну річ.