Вам знадобиться

 • Оперативна пам'ять
 • Планки озу

Інструкція
 • .1

  Як збільшити оперативну пам'ять комп'ютера? Користувачеві може вистачати 3 ГБ оперативної пам'яті при 32-хбітной системі. Якщо в силу якихось причин потрібно встановити систему в 64 біта, то доведеться збільшувати і опертівную пам'ять, існуюча може не впоратися із завданнями, не завантажувати ігри та програми. З цими проблемами стикаються дизайнери, що працюють у спеціальних графічних додатках, і геймери при завантаженні ігор. Потрібно знати як збільшити озу на комп'ютері. Є ряд способів збільшити оперативну пам'ять комп'ютера.

 • .2

  До найпростішим відноситься звільнення дискового простанства. Слід видалити зайві файли, програми, які були встановлені, але не потрібні, старі документи і фото. Вручну. Завантажити та встановити Ccleaner. Ця програма досить добре чистить жорсткий диск і реєстр від залишилися після видалення файлів. Ще один досить простий спосіб як збільшити оперативну пам'ять комп'ютера, дефрагментація жорсткого диска. Дефрагментація упорядковує розташування файлів на диску, ніж прискорює розгін ОС.

 • .3

  Якщо достатньо довго працювати на комп'ютері, то має сенс перезавантажити його, щоб очистити оперативну пам'ять. Зазвичай перезавантаження збільшує швидкодію апарату. Перевірте скільки програм запускається автоматично при включенні комп'ютера.


  Вони можуть впливати на швидкість завантаження ОС. Виключити з автозавантаження всі зайві. Є дуже простий спосіб увійти в програму автозавантаження. Натиснути клавіші "Win + R" і ввести без лапок слово "msconfig". Відкриється вікно програми автозавантаження, в ньому знайти "автозагрузка" і відключити все зайве.

 • .4

  Прості методи можуть не допомогти, якщо комп'ютер досить старий. Якщо немає можливості купити новий, то установка планок ОЗУ допоможе вирішити проблему. Для того, щоб підібрати планки озу в магазині, потрібно дізнатися частоту процесора вашого комп'ютера і виробника даного модуля. Цю інформацію видасть програма AIDA, яка вважається найкращою. Дізнавшись частоту, потрібно купити планки того ж виробника, що б обидва модулі працювали в 2-х канальному режимі, кожен від свого контролера.

 • .5

  Така проблема, як збільшення оперативної пам'яті , буде вирішена. Процесор - річ досить дорога, тому користувачеві, який зовсім мало що розуміє в комп'ютерах, краще не розбирати його, а довірити це майстру в сервісі. Для тих, хто розбирається в техніці, процедура установки планок не покажеться складною. Відключивши всі пристрої та проводи, зняти задню кришку ноутбука або системного блоку. Встановлювати послідовно по одній щільно в слоти, після кожної включаючи комп'ютер і перевіряючи відповідь ОС. Якщо вона не видає помилки, значить все йде як треба.