Вам знадобиться

 • Господарське мило
 • Сольовий розчин
 • Перекис водню
 • Плямовивідник
 • Нашатирний спирт
 • відбілювач

Інструкція
 • .1

  Як тільки на майці з'явиться пляма від крові, треба відразу ж замочити виріб у холодній воді і залишити на кілька хвилин. Через п'ять-сім хвилин місце плями застіривать з використанням простого господарського мила. Тільки після того, як пляма буде повністю видалено, можна буде випрати майку, для прання білих речей дозволяється використовувати відбілювач. Кожній господині варто знати, як відіпрати білу майку в домашніх умовах.

 • .2

  У тому випадку, якщо пляма крові встигло засохнути, видалити його можна буде за допомогою сольового розчину. Для приготування цього розчину треба взяти один літр води і розчинити у воді одну столову ложечку простий кухонної солі. В отриманому розчині необхідно замочити майку, а вранці запрати пляма з використанням господарського мила, також можна використовувати спеціальний порошок проти плям. Однак, важливо пам'ятати, що кров повністю розчиниться тільки в слабкому сольовому розчині, тому треба бути дуже уважними, щоб розчин не вийшов занадто концентрованим. Хороша господиня знає не тільки методи чищення речей, але і як зробити малюнок на майці.

 • .3

  Щоб видалити невеликі краплі крові, можна використовувати перекис водню, так як вона може виїсти плями і матеріал буде ідеально чистим.


  Однак, варто враховувати той факт, що через часте використання перекису може сильно зіпсуватися сама структура тканини, і на майці з'явиться некрасиве вилиняв пляма. У тому випадку, якщо чиститься тонка тканина, наприклад, шовк або ситець, матеріал може частково розчинитися. Тому даний метод не завжди підходить для чищення речей. Знаючи, як обрізати майку, можна буде зі старої забрудненої кров'ю, зробити нову, модну річ і не переживати, що вона була зіпсована.

 • .4

  Для видалення крові можна використовувати плямовивідник, але підійде тільки якісне засіб. На місце плями треба покласти кілька кубиків льоду, а як тільки лід повністю розтане, необхідно нанести невелику кількість засобу для виведення плям, після того як кров розчиниться, майку треба гарненько випрати з використанням прального порошку. Багатьом дівчатам цікаво знати не тільки методи чищення білої майки, але і як розтягнути майку, якщо вподобана річ виявилася маленького розміру.

 • .5

  Проти плям крові можна використовувати нашатирний спирт, але діяти треба дуже обережно, щоб випадково не зіпсувати річ. На місце плями наноситься трохи спирту і залишається на кілька хвилин, після чого майка добре вистіривается у воді з використанням прального порошку. Якщо на місці плями залишилося негарне жовта пляма, тоді варто знати, як прикрасити майку стразами, за допомогою яких можна замаскувати пляму і улюблена маєчка отримає нове життя.