Вам знадобиться

 • Відрізок товстої нитки
 • Аркуш паперу
 • Сантиметр
 • Олівець
 • Підходяще за розміром кільце
 • Шнурок або стрічка

Інструкція
 • .1

  Щоб зробити подарунок коханій дівчині і не зіпсувати сюрприз, необхідно знати розмір її пальчика. Отже, як дізнатися розмір кільця для дівчини? Звичайно, це досить легко і просто, але не варто забувати, що і в цій справі є певні тонкощі, які необхідно враховувати, інакше підібрати правильний розмір буде просто неможливо.

 • .2

  Для початку необхідно пам'ятати про те, що на розмір кільця впливає два основних фактори - в першу чергу це товщина самого пальця, на якому в майбутньому дівчина і буде носити колечко. А другий чинник - це приблизна ширина кільця, адже це може бути великий перстень або тоненьке елегантне колечко.

 • .3

  Отже, як дізнатися розмір пальця для кільця, без допомоги дівчини? Найкращим варіантом буде відправитися в самий найближчий ювелірний магазин, взяти з собою подругу коханої і приміряти з нею зразок-вимірювач. Адже близька подруга точно знає, якого розміру має бути колечко. Практично у всіх ювелірних магазинах є кілька стандартних наборів для кілець, ширина яких не більше трьох міліметрів і для тих кілець, ширина яких перевищує вісім міліметрів. У тому випадку, якщо було прийнято рішення подарувати саме широке кільце, але зразка-вимірювача не виявилося, тоді до вибраним розміром необхідно додати ще рівно пів розміру.

 • .4

  Щоб дізнатися розмір кільця самостійно вдома, можна скористатися іншим способом. Береться відрізок щільної нитки, стрічки або шнура, після чого один з відрізків обмотується навколо пальчика, але не варто сильно затягувати.


  Як тільки нитка буде обгорнута навколо пальця, її треба акуратно обрізати чи просто помітити місце з'єднання фломастером (ручкою, але так щоб було видно). Потім вийшов відрізок нитки прикладається до заздалегідь підготовленої лінійці і в результаті виходить коло, але тепер необхідно дізнатися діаметр кільця. Отже, щоб визначити діаметр, треба взяти отримане число і розділити на 3,14, після чого результат і буде російським розміром кільця.

 • .5

  Також для визначення розміру колечка, можна взяти то кільце, яке вже давно носиться і ідеально підходить за розміром і акуратно прикласти до чистого аркушу паперу, після чого за допомогою олівця обвести його. Необхідно пам'ятати про те, щоб визначити розмір кільця таким чином, необхідно обводити круг всередині колечка. Не варто забувати і про те, що на лівій і правій руці пальця мають різну товщину, відповідно можуть бути відмінності і в розмірі кільця.

 • .6

  На території Росії як розміру кільця виступає саме його внутрішній діаметр, а європейський розмір визначається з урахуванням внутрішньої окружності. Отже, для визначення розміру кільця за європейськими параметрами, треба взяти російський розмір і помножити його на 3,14, але не варто забувати і про можливі похибки в підрахунках.

 • .7

  Щоб зробити приємний сюрприз коханій, можна взяти її колечко, але тільки так, щоб вона не помітила, і приміряти на свій палець. Після цього треба вирушати в ювелірний магазин і приміряти все вподобані колечка на себе. Також можна просто взяти дівчину і піти з нею в магазин, але звичайно, в цьому випадку сюрприз буде зіпсований, хоча її це не сильно засмутить, адже в будь-якому випадку, вона отримає приємний подарунок від коханої людини.