Вам знадобиться

 • Манеж
 • Приспособление
 • Кровать
 • Jetem

Інструкція
 • .1

  Ліжко манеж дуже зручна конструкція для батьків. Не потрібно перебувати безперервно поруч з дитиною, а також стежити безперервно за ним, щоб він не забився, не знайшов тих речей, які обов'язково спробує на смак. Мама дитини може спокійно прасувати, прибирати або зайнятися приготуванням. М'які високі борти не дадуть впасти і покалічитися малюкові і врятує від бактерій. Зазвичай після покупки у батьків виникає цілком закономірне питання як розібрати манеж ліжко. Це досить зручне властивість, тому що ліжко манеж можна буде вивозити на дачу і природу, також воно заощадить місце після дорослішання дитини.

 • .2

  У таких випадках фірми виробляють даний товар завжди раді допомогти своїм клієнтам. Вони надають телефон, по якому детально інструктують, куди і як натиснути, не зіпсувавши манеж і не поранитися покупцеві. На жаль, не завжди батьки використовують цей спосіб, воліючи дізнатися як розібрати манеж методом проб і помилок. Після наполегливих і довгих зусиль манеж зібраний перший раз, проблем з цим не виникає вже ніколи. Вистачить і двох хвилин щоб зібрати і розібрати дану нескладну конструкцію.

 • .3

  Досить високим рейтингом і популярністю користується фірма виробляє манеж ліжечка під назвою Jetem.


  На її прикладі можна розглянути як зібрати манеж "Jetem". Для початку потрібно відстебнути липучки на манеж ліжка, потім борти слід розкрити. Далі піднімаємо кожну з чотирьох сторін по черзі поки не клацнуть фіксатори. Нарешті опустіть дно, поки воно не стане стійким. Залишилося поставити конструкцію там, де вона потрібна. Існує величезна кількість різних манежів. Кольори, габарити, різні матеріал - все можна підлаштувати під смак покупця. Як вибрати дитячий манеж? В першу чергу батьки повинні вирішити які розміри потрібні малюкові, на виріст береться ліжечко або одноразово.

 • .4

  При обліку розміру, слід пам'ятати про активність дитини, якщо мати і батько хочуть надати свободу - перевага віддається великим розмірам. Також дитячі манежі розрізняються за фактурою. Приміром, цератовий дно зручно для миття та чищення. Бічні ж прути зазвичай бувають дерев'яні і пластмасові. Перед тим як вибрати манеж для дитини слід знати, яка з моделей буде комфортна для сім'ї. Стаціонарний манеж привабливий у квартирах, де буде вписуватися в обстановку, яку не хочеться міняти, до того ж стійкість даної моделі стійкіше. І останнє, але важлива обставина: відстань між прутами має бути таким, щоб голова не пролізала і не застрявала між ними.