Вам знадобиться

 • Насіння огірків
 • Бочка
 • Пластикові пляшки
 • Пісок або тирсу
 • Скло

Інструкція
 • .1

  Якщо присадибна ділянка дуже маленький, то багато рослин посадити просто неможливо. Виходом з положення є інноваційні підходи до городнього господарству. Можна, наприклад, помідори розташувати вертикально, а огірки в бочці. З помідорами все зрозуміло, потрібно зробити вертикальне спорудження та на його "поверхах" посадити розсаду. Більш цікаве питання "Як посадити огірки в бочці?"

 • .2

  Взяти бочку, приблизний обсяг якої повинен бути 200 літрів. Дно покрити дренажем приблизно сантиметрів на 20. У дренажі зміцнити невелику трубу, яка не буде вище самої бочки. Трубу можна купити або зробити самостійно з підручних матеріалів, наприклад, непотрібних пластикових пляшок. До половини обсягу бочку заповнити грунтом. Найкраще грунт купити або взяти в лісі. Земля з городу не підійде. Переймаючись питанням, як виростити хороший урожай огірків, потрібно вивчити особливості їх вирощування в такій ємності. У грунт можна додати пісок або тирсу.

 • .3

  Підняти бочку на метр вгору, попросту підвісити її на міцній мотузці. Якщо трос не витримає, бочка впаде і врожаю з неї вже можна не чекати. Тому, ємність з огірками необхідно серйозно зміцнити. Бочка - це своєрідна теплиця.


  Щоб захистити огірки від заморозків, можна накрити її склом. Знаючи, як обробляти огірки, можна досить довго збирати з них урожай. Що стосується скління бочки, то для цих цілей труба і не повинна перевищувати її висоту. Тому посадку огірків можна починати ранньою весною, навіть на початку березня.

 • .4

  Ємність заповнюють грунтом до половини. У міру розвитку і зростання розсади землю або готову суміш підсипають. Це допоможе поступово розвинутися кореневій системі з стеблинки в безпосередньо сам корінь. В іншому випадку вегетативна система дасть збій. Якщо дуже спекотна погода, потрібно знати, як врятувати огірки від висихання і перегріву. Відповідь проста - полив. Його можна виробляти знизу, попередньо зробивши міні отвори у днищі бочки. Також можна використовувати крапельну систему, використовувати старі частини від медичних крапельниць.

 • .5

  Таким чином, вирощування огірків в бочці дуже простий процес, що не вимагає спеціальних знань і умінь. Це приблизно як виростити огірки в парнику, тільки не треба будувати парник. Крім того, бочку не потрібно обігрівати за допомогою додаткових пристроїв. Цей дуже зручний спосіб вирощування огірків дозволити збирати врожай з ранньої весни і до початку осені. Рослина не буде сохнути і піддаватися шкідливому впливу комах.