Вам знадобиться

 • Коробка передач
 • Автомобіль

Інструкція
 • .1

  Як відомо, коробка передач машини - це одне з її головних робочих вузлів. Коробка передачі ВАЗ проста в своїй конструкції, і тому впоратися з тим, як відремонтувати коробку передач, може будь-хто. Якщо є набори синхронізатора КПП разом з прокладками, сальники, муфти з виделками перемикання, масло (трансмісійне) разом з дизельним паливом, то згідно інструкції по ремонту, отримати кінцевий результат буде нескладно.

 • .2

  Що стосується того питання, як зняти ручку з коробки передач ВАЗ, то це те місце, коли якщо й доведеться застосувати силу, то всього-лише трохи. Для того, щоб зняти ручку з коробки передач ВАЗ, потрібно тягнути вгору пластмасовий наконечник або ж знявши пильовик, при обертанні кришечки на коробці зняти ручку разом з кулісою. Якщо ці варіанти не допомогли, можна ще спробувати наступну - зафіксувавши плоскогубцями ручку, трошки її покриття (ручка на різьбі). Після цього вона повинна різко згорнутися вгору.

 • .3

  Розібравшись з ремонтом і зі зняттям ручки коробки передач ВАЗ, добре б і дізнатися, як правильно перемикати коробку передач. Сам процес перемикання такий - сидячи в машині потрібно поставити важіль на нейтральне положення і завести машину.


  Вичавивши зчеплення, потрібно включити першим. Після 15-25 км знову потрібно вичавити зчеплення і включити 2-ю, віджати зчеплення і натиснути на газ. На 50-55-му км вичавити зчеплення, включити третю і також натиснути на зчеплення. Після 70 км вже включити 4-ю.

 • .4

  Автомеханік проблемa про те, як замінити сальник коробки передач ВАЗ, насправді, не може доставити багато клопоту, оскільки зробити це можна і без зняття КПП з машини. І так, спочатку, від'єднавши приводи коліс від КПП, потрібно, застосувавши викрутку, витягти сальник з картера коробки передач. Потім, треба запресувати новий сальник, оперував його до упору в коробку передач. Ось і все.

 • .5

  Продовживши тему про ремонт коробки передач ВАЗ, потрібно відзначити також, під час використання таких автомобілів, де КПП механічна (як при ВАЗ-е), питання , як перемикається коробка передач, має важкий відповідь в порівнянні з автоматичною коробкою передач. При постійному використанні, та техніка перемикання коробки передач ВАЗ, яка була описана вище, стає безпроблемною, багато хто після її тривалому використанні '' простоту '' автоматичної коробки не сприймають.