Мрія більшості жіночої половини людства щодо своєї зовнішності в принципі однакова: хочеться мати ідеальну шкіру обличчя, а також, щоб вона залишалася як можна довше гладкою і рівною, без вад і зморшок.

Звичайно, першими помічниками в цій справі жінки вважають усілякі доглядають косметичні засоби. Вони і справді є прекрасними засобами для підтримки чистоти і здоров'я шкіри, її зовнішнього стану. Однак, для того, щоб ваша шкіра отримувала повноцінний догляд, одних косметичних засобів недостатньо. Не варто забувати про те, що правильне і збалансоване харчування зсередини теж важливий фактор. Для того, щоб шкіра обличчя була захищена від шкідливих впливів навколишнього середовища і природних тимчасових пошкоджень достатньо на тривалий період, необхідно додати в свій раціон ті продукти, які значно допоможуть Вам у цьому прагненні.

З величезної кількості поживних засобів найбільш корисними для стану та догляду за шкірою фахівці вважають наступні:

це помаранчеве диво крім гарного настрою здатне доставити ще й величезну користь для вашого організму і шкіри. Бета-каротин, у величезних кількостях міститься в моркві, в організмі перетворюється на вітамін А, який у свою чергу володіє відмінними регенеруючі властивостями.


Також морква багата на вітамін С, здатним до руйнування вільних радикалів і ефективному захисту шкіри від передчасного старіння.

всі ягоди містять у своєму складі багате кількість вітамінів. Вони здатні підтримувати в організмі необхідний рівень колагену, який так необхідний для гладкості вашої шкіри.

надає стимулюючу і зміцнювальний дію для організму в цілому. Містить корисні речовини, які в значній мірі зміцнюють кровоносні судини, які в свою чергу є відмінними провідниками безцінних поживних речовин до шкіри.

лісові горіхи представляють собою джерело вітамінів і корисних речовин. Вони містять:

  • селен - чудово допомагає боротися з різними шкірними інфекціями, перешкоджає утворенню вугрового висипу, а також значно підвищує рівень еластичності шкіри, покращує загальний стан волосся і нігтів;
  • цинк - відмінно знімає різні подразнення шкіри, стимулює ріст клітин, що запобігають сухість шкіри;
  • корисні жирні кислоти і антиоксиданти (вітаміни А і Е) - прекрасно усувають надмірну сухість шкіри, сприяють підтримці її молодості.