Вам знадобиться

 • Перука
 • Нитки
 • "дощик"
 • Синтетичні волосся
 • Косметичний парафін

Інструкція
 • .1

  Перука своїми руками. Будь-яка річ, зроблена з любов'ю і своїми руками, носиться з великим задоволенням, ніж просто куплена в магазині. Адже людина здатна створити все, що йому заманеться, маючи творчі здібності та фантазію. Як зробити перуку своїми руками? Найпростіший перуку можна зробити або з ниток, "дощику" або штучного волосся. Спочатку робиться основа під перуку - те, до чого будуть кріпитися волосся. В якості основи може служити пов'язана гачком шапочка. В'язати її потрібно по колу і найпростішим візерунком так, щоб вийшла сіточка. Потім нарізаються нитки, дощик або синтетичні волосся потрібної довжини і просмикуються у вільні петлі шапочки, зав'язуються або пришиваються. Густоту і пишність перуки можна регулювати самостійно. Єдине, що потрібно враховувати, це вага. Якщо зробити перуку дуже густим, він може бути важким і основа не зможе утримувати перуку потрібним чином.

 • .2

  Як одягти перуку. Перш ніж надягати парик, потрібно підготувати своє волосся. Для цього їх потрібно зібрати в пучок на верхівці, якщо волосся дуже густі, пишні і довгі, то рівномірно розподілити за допомогою спеціальної сітки. Також ця сітка може бути додатковим фіксатором для перуки. Отже, як надягати парик правильно: починати потрібно з передньої частини, трохи натягуючи перуку назад, приділити увагу скроневої зоні, так щоб перуку симетрично сів на скроневу зону господині, і закінчити потилицею. На потилиці звернути увагу на те, щоб перуку НЕ підвертався всередину, а рівномірно і природно ліг на шию.

 • .3

  Догляд за перукою. Як доглядати за перукою, щоб він прослужив якомога довше. Якщо перуку зроблений з "дощику" (новорічний), то він не призначений для тривалого користування і мити його не потрібно.


  Якщо перуку зроблений з ниток або синтетичних волосся, то його потрібно обов'язково мити раз в 3 - 4 місяці. Робиться це в такий спосіб: потрібно взяти невелику миску, набрати в неї теплу воду і вилити пару ковпачків хорошого миючого засобу або шампуню. Опустити перуку в воду до повного намокання і потримати там 7 - 10 хвилин. Потім його потрібно обполоснути в чистій воді, але не під проточною водою, а також опустити в миску з прохолодною чистою водою і прополоскати. Потім, витягнувши перуку, покласти на товсте махровий рушник і трохи віджати, але не викручувати. Сушити перуку потрібно при природній кімнатній температурі, що не феном. Крутити на бігуді і фарбувати можна тільки перуки з натурального волосся, проробляти такі маніпуляції зі штучними волоссям не рекомендується. Розчісувати перуку можна тільки після повного висихання, гребінець повинна бути з рідкісними зубчиками. Вести гребінець від основи до кінчиків, без зусиль, не зачіпаючи основу.

 • .4

  Перука для дитини на ранок. Якщо дитині на ранок знадобився перуку, то його простіше зробити самостійно. Як зробити перуку веселим і яскравим? Для цього можна використовувати різні нитки і новорічний "дощик". Роблячи такий перуку, важливо враховувати весь образ, який створюється для дитячого ранку. Також його можна прикрасити нестандартними бантиками або заколочкамі.

 • .5

  Форма перуки. Перуку, який зроблений своїми руками, не буде тримати форму так, як перуку, зроблений на виробництві. Для того щоб перуку, зроблений самостійно, тримав форму, його потрібно обробити косметичним парафіном. Як зробити парафін в домашніх умовах? Парафін зробити вдома дуже складно, тому краще купити косметичний парафін, розтопити його на водяній бані і теплим нанести на кінчики волосся перуки, а потім трохи пригладити верхні пасма.