Вам знадобиться

 • Обруч
 • Пісок або крупа
 • Терпіння

Інструкція
 • .1

  Обруч - найдоступніший тренажер для схуднення, який допоможе зробити талію, прибрати живіт і жир з боків і стегон. Для досягнення максимального ефекту необхідно правильно підібрати обруч. Починати заняття треба з класичним обручем, залізним або пластмасовим. Після того як організм звик, навантаження можна збільшити. Для цього можна скористатися утяжеленним або масажним обручем. Або той же класичний обруч, після звикання, можна погіршити піском або крупою. Також в сучасному світі є розбірні обручі, які допоможуть зберегти простір. Для того, щоб отримати відчутний ефект, заняття треба проводити один або навіть два рази на день по 10-30 хвилин, але починати необхідно з 5 хвилин, поступово збільшуючи час занять. Розроблено спеціальні вправи для схуднення будинку за допомогою обруча.

 • .2

  Перед початком занять необхідно розігріти м'язи, для цього можна виконати нахили в різні боки, тримаючи обруч руками. Для схуднення в області талії, необхідно крутити обруч вліво і вправо на рівні талії, при цьому час, витрачений на одну й іншу сторону, має бути однаковим. Під час таких вправ можна задіяти руки і ноги. Руки з'єднати в долонях на рівні грудей, потім витягнути вгору і знову з'єднати в долонях. Так продовжувати працювати руками і безупинно крутити обруч.


  Також під час тренувань можна зміцнити грудні м'язи, для цього треба скласти руки в долонях на рівні грудей і натискати долонями близько хвилини, потім перепочинок в хвилину і так далі. Задіяти ноги на початку тренувань не вийде, але надалі, коли рівновага буде даватися легко, можна робити випади ніг, не зупиняючи обруч. За допомогою обруча можна прибрати і, так заважає всім жінкам, жир з боків. Для цього треба крутити обруч трохи нижче талії, на боках. Це дуже боляче, бо обруч буде вдаряти по кісточках, але через кілька тренувань бічні м'язи зміцніють і біль пройде. Спочатку занять можна одягати еластичний бинт або спеціальний пояс, щоб не набити синців.

 • .3

  Отже, такі вправи для схуднення будинку дадуть добрі результати в короткий термін. Однак, для досягнення максимального ефекту потрібно поєднувати вправи з правильним харчуванням. Обруч - це найдоступніший і ефективний тренажер. Єдиний мінус у тому, що такі заняття зажадають великого простору. Такі вправи можна поєднувати з читанням, переглядом фільмів і так далі. Обертання обруча не тільки допоможе скинути зайву вагу і зміцнити м'язи живота, але і поліпшить кровообіг і роботу кишечника. Але існують і протипоказання, такі як: вагітність, післяпологовий період, критичні дні у жінок, захворювання нирок, органів черевної порожнини та спини. Якщо виникли сумніви, то краще проконсультуватися з лікарем.