Вам знадобиться

 • Віза, оформлена заздалегідь
 • Паспорт громадянина РФ
 • Закордонний паспорт
 • Посвідчення водія
 • Кредитна карта світових платіжних систем
 • Валюта (євро, обмін краще зробити в Росії)

Інструкція
 • .1

  Послуги авіаліній. З Москви і Санкт-Петербурга здійснюються щоденні прямі рейси в Мадрид. У Москві рейси в Мадрид надають такі авіакомпанії, як: "Аерофлот" і Lberia; в Санкт - Петербурзі Lberia і ГТК "Росія". Прямим рейсом, перебуваючи в польоті 5 годин, літак приземлиться в іспанському аеропорту Барахас. Перевага прямих рейсів - в короткому часі перельоту, але такі рейси мають дуже високу вартість квитків. Можна вибрати транзитні рейси через країни Європи. Цим способом можна заощадити на ціні квитків в 2-3 рази. Крім того, з деяких російських регіонів при виборі оптимального рішення, пов'язаного з тим, як дістатися до Мадрида, самий практичний шлях виходить не через Москву, а шляхом пересадок в аеропортах Європи.

 • .2

  Якщо з яких-небудь причин авіаперельоти виключені, варто розглянути інші варіанти, наприклад, поїзд. Звичайно ж, з Росії прямого потягу в Мадрид немає. Їхати доведеться, роблячи пересадку в Парижі на поїзд Renfe. Природно, час у дорозі збільшиться, і вартість квитків буде дорожче. Можна доїхати на автобусі. Компанія "Межрегіонавтотранс" надає автобус, наступний маршрутом Москва - Смоленськ - Мінськ - Брест Париж - Мадрид. Вирішуючи питання, як доїхати до Мадрида не варто відкидати версію поїздки на автомобілі, тільки водійське посвідчення повинно бути міжнародного зразка.

 • .3

  Існують декілька способів того, як дістатися до аеропорту Мадрида: Метро.


  Центр Мадрида і аеропорт Барахас пов'язує 8 пінія метрополітену. Можна доїхати прямо до терміналів. Необхідно буде придбати два квитки, другий квиток - аеропортові збори. Таксі. У машину краще сідає на спеціальних зупинках, лічильник повинен бути включений тільки після посадки пасажира в машину. Автобус. Краще користуватися експрес-автобусами, вони пофарбовані в яскраво-жовтий колір. Такі автобуси виконують рейси кожні 15 хвилин.

 • .4

  Маршрут Барселона - Мадрид, як дістатися найкраще? Від Мадрида до Барселони 623 км. Цю відстань можна проїхати на автобусі за 7-8 годин. Можна доїхати на швидкісному поїзді всього за 2-3 години, але це задоволення буде коштувати рази в 3 дорожче, ніж автобус. Є ще варіант поїзда Estrella, але це нічний поїзд. З Мадрида він їде близько 23: 00, а в Барселону прибуває близько 7: 20.

 • .5

  Якщо кошти обмежені, можна зупинитися в хостелі, там недорогі номери, гарне обслуговування, чистота. Є студентський хостел, який розташований в центрі міста. У кожному разі, про місце проживання потрібно подбати заздалегідь.

 • .6

  Отже, до Мадрида дістатися досить просто - і по повітрю, і по суші. У самій столиці Іспанії досить таки складно заблукати (якщо тільки в музеї Прадо) або куди-небудь спізнитися. Метро, автобуси, таксі - все працює як годинник: точно і чітко. Відвідавши Мадрид всього лише одного разу, можна відчути, що місто зайняло своє місце в душі назавжди!