Вам знадобиться

 • Овес
 • Вода
 • Кукурудзяні рильця
 • Спориш
 • Плоди шипшини

Інструкція
 • .1

  Овес дуже корисний злак, який застосовується не тільки в їжу, але і як лікарський засіб. Його використовували ще з давніх часів, після того як встановили, що овес багатий такими корисними речовинами, як білки, амінокислоти, каротин, вітаміни, йод, магній, марганець, фосфор, калій, вітаміни групи B. Широко використовується овес при лікуванні багатьох внутрішніх органів , зокрема для лікування печінки. Але потрібно знати, як заварювати овес для печінки правильно, щоб ефект лікування був найбільшим.

 • .2

  Перед заварюванням зерно необхідно ретельно перебрати і промити кілька разів під проточною водою. Після того, як зерно вже підготовлено, можна зайнятися вже питанням, як приготувати відвар з вівса. Для цього необхідно взяти три склянки зерна і висипати його в каструлю. Туди ж відправляються по дві столові ложки березових бруньок і брусниці. Далі це заливається водою (приблизно 4 літри) і кип'ятиться на дрібному вогні від 10 до 20 хвилин. Після кип'ятіння в каструлю потрібно додати дві столові ложки кукурудзяних рилець і три столові ложки споришу. Суміш ще проходить один етап кип'ятіння, який триває близько 15 хвилин. Також цей відвар повинен настоятися протягом 45 хвилин. Тим часом, у другу каструлю насипається стакан сухих плодів шипшини і заливають літром води. Це також кип'ятиться 15 хвилин.

 • .3

  Перед тим, як варити овес, потрібно підготувати всі ці інгредієнти заздалегідь.


  Готовий відвар з двох каструль потрібно спочатку процідити через марлю, а потім змішати в один коктейль. Далі він остуджують і відправляється в холодильник. Готовий напій може зберігатися до 5 діб. Крім того, як готувати овес, ще важливо знати, як його правильно застосовувати. Застосовується даний напій за 30 хвилин до їжі чотири рази на день. Його не варто вживати після 19-00, так як сплячий організм може не впоратися з варенням його. Курс лікування становить близько 10 днів. Щоб досягти максимальної ефективності, важливо строго витримувати тимчасові рамки прийому народного ліки. Тобто, по перше, варто перемкнутися на роздільне харчування і вживати їжу в одному часовому діапазоні, а напій за пів години до прийому їжі.

 • .4

  Позитивні властивості вівса полягають в тому , що це зерно не має у своєму складі шкідливих речовин, не має побічних ефектів у застосуванні і має природну формі походження, а не штучно вирощений. У вівсі, який застосовується, важливо бути впевненим, тобто в його походження. Багато людей, які вирощують злаки, що не дотримуються всіх секретів, як посіяти овес. Вони використовують отрути проти шкідників, причому іноді надмірно. Це призводить до того, що овес втрачає свої корисні якості і властивості. Тому найкраще знати точно про походження того зерна, яке використовується у відварі для лікування печінки. Корисні речовини, які в оптимальних пропорціях перебувають у вівсі, сприяють швидкому оздоровленню печінки, а також відмінною профілактиці.