Вам знадобиться

 • Виняток солі
 • Овочі
 • Яйця
 • Риба

Інструкція
 • .1

  Японська дієта - дуже ефективний засіб для схуднення в короткий термін. За допомогою точного виконання рекомендацій можна не тільки скине зайву вагу, скорегувати свої форми, але і дати можливість своєму організму "відпочити" від кількості солі, яку людина споживає щодня. Дана дієта допоможе не тільки принести бажаний результат, але й поліпшити стан здоров'я, обмін речовин і загальний стан організму. Але, в першу чергу, варто оцінити можливості свого організму і силу волі, перш ніж приступати до цього, досить жорсткого, режиму харчування. За умов виконання всіх умов при такій дієті за 13 днів можна втратити від 6 до 8 кг. Обов'язкова вимога цієї дієти полягає в тому, щоб раціон, який розписаний по днях, йшов в строгому порядку.

 • .2

  З раціону необхідно повністю виключити сіль і приправи, алкоголь, цукор. Також японська дієта зводить до мінімуму споживання фруктів. Раціон передбачає собою практично повна відмова від вуглеводів, саме тому важливо вживати достатню кількість рослинної олії. За умови нестачі вуглеводів жири практично не засвоюються. Дуже важливо звернути увагу на вихід з такої дієти. По закінченню 13 днів важливо не допускати незбалансованого харчування і перебору жирами в зв'язці з рафінованими вуглеводами. При неправильному виході з японської дієти, втрачені кілограми не тільки повернутися, а й додадуться ще й знову придбані. Однак не варто впадати в паніку, коли 1,5-2 кг знову повернутися на свої місця після закінчення дієти.


  Це не жир, а всього лише вода, яка залишається в організмі за рахунок включення в раціон сіль.

 • .3

  Однак перед тим, як сісти на японську дієту, обов'язково варто звернути увагу на те, як веде організм при тих чи інших обмеженнях. При наявності яких або хронічних захворювань, необхідно проконсультуватися з лікарем. Також японська дієта категорично заборонена під час вагітності. Безліч людей може відлякати відсутність солі в цій дієті і спочатку їжа може здаватися позбавленою смаку, і непридатною для вживання. Однак безліч послідовників без солі раціону запевняють, що дуже скоро людина не тільки звикає до такого харчування, а й починає краще відчувати смак всіх продуктів. Так само, така дієта значно знижує добову норму солі, навіть якщо надалі не використовувати солі дієту. Природно споживання малих доз солі позитивно позначиться на загальному стані організму. Ще одна з особливостей японської дієти в досить простому меню зі звичних кожному продуктів.

 • .4

  Найчастіше на сніданок пропонується несолодкий кави або ж зелений чай. На обід можна з'їсти яйця, рибу, салати з варених овочів, варену курку або яловичину. Так само можна вживати овочеві соки. На вечерю пропонується сира капуста або морква, яйця, варена риба, кефір або несолодкий зелений чай, можна вживати по 200 гр. будь-яких фруктів, але не кожен день. Ось такий нехитрий раціон допоможе втратити до 8 кг за 13 днів. Однак, перед початком дієти, все-таки варто оцінити свою силу волі, адже японська дієта - це досить суворий режим харчування, який не терпить порушень і поблажок.