Вам знадобиться

 • Імбир
 • Термос

Інструкція
 • .1

  Що тільки не роблять зараз люди, щоб стати стрункими і позбутися зайвих кілограмів! Зараз наші співвітчизники почали впізнавати властивості давно знайомого нам імбиру як чудового засобу для схуднення. У раціоні харчування людей імбир - далеко не новинка. Це одна з прянощів, відомих ще з давніх часів. Вперше її почали використовувати в Індії і в країнах Азії як приправу до м'ясних страв. Невідомо, хто перший здогадався використовувати саме кореневище рослини, але саме від нього утворилася назва "імбир", яке в перекладі з санскриту означає "рогата корінь". Його можна використовувати у свіжому вигляді, а також у висушеному та перемеленої в порошок.

 • .2

  Незважаючи на свою непоказною, корінець містить вітаміни групи В, а також А і С, мікроелементи і багато незамінні амінокислоти. Це надає йому властивість активізувати вироблення шлункового соку і поліпшувати травлення. В результаті "важка" їжа, особливо смажена і жирна, швидше "спалюється" в організмі і не осідає у вигляді зайвих кілограмів. Використовувати імбир для схуднення запропонували ще лікарі Аюрведи, рекомендуючи його прийом схильним до повноти людям. Ці рецепти знайшли прихильників і серед сучасних дієтологів, які розробили дієти, засновані на прийомі імбиру. До слова сказати, імбирні дієти мають дуже приємним плюсом - можливістю схуднути без жорстких обмежень у харчуванні. У чому ж головна особливість або, точніше сказати, "імбірінка" в такому методі схуднення?

 • .3

  Як вже було зазначено, відомо додавання імбиру як цілісного, так і меленого, в Як приправи до м'ясних і особливо жирних страв.


  Це значно прискорює процес їх перетравлення. Однак більш ефективним для процесу схуднення вважається прийом напоїв на основі імбиру. Тим більше що нічого складного в їх приготуванні немає. У напої концентрація корисних речовин імбиру виходить вище, відповідно, сильніше виражений його ефект. Рецепт приготування донезмоги простий - звичайне заварювання в термосі з урахуванням пропорцій. Рекомендується почати з однієї столової ложки тертого свіжого кореня на 1,5 літра води. Потім напою треба настоятися не менш 4-х, а ще краще - шість годин.

 • .4

  Якщо мова йде про молотом сушеному имбире, то дозу необхідно зменшити до половини столової ложки, так як концентрація речовин в сушеному имбире сильніше. Приймати заварений імбир для схуднення рекомендується за такою схемою: - випивати від 150 мл, доводячи протягом місяця поступово до 1 склянки, за півгодини до їжі; - концентрацію імбиру в напої протягом місяця можна також збільшити - до 2 столових ложок для свіжого і 1 столової ложки для меленої; - в напій можна додавати трохи меду, а також лимон; - після прийому протягом місяця можна зробити на місяць перерву.

 • .5

  Є і протипоказання: людям з алергічною реакцією на імбир, зі схильністю до кровотеч, хворим на гастрит, виразками, колітом, особливо в стадії загострення, і вагітним жінкам - можна пити імбир тільки після консультації з лікарем. Починаючи прийом, слід прислухатися до власних відчуттів. Напій повинен приносити задоволення. Його дія є м'яким, особливо обмежувати себе у виборі продуктів не треба. Тим не менш, необхідно налаштуватися на правильне харчування, а імбир допомагатиме закріплювати успіх.