Вам знадобиться

 • Аеропорт
 • Залізниця
 • Автотранспорт
 • Транспорт в Мадриді

Інструкція
 • .1

  Чудовий місто Мадрид - столиця Іспанії, приваблює численних туристів своїми пам'ятками. Благо, транспортне сполучення з Мадридом налагоджено добре. До послуг мандрівників - авіасполучення, поїзди та автобуси. Все залежить від уподобань, фінансових можливостей і кількості часу в запасі.

 • .2

  Аеропорт. Мадридський аеропорт "Барахас" знаходиться в 13 км на північний схід від столиці Іспанії. Якщо вирішувати, як доїхати до Мадрида, швидко і комфортно, то треба вибирати літак. Перельотами з Москви в Мадрид займаються авіакомпанії "Iberia" (іспанські авіалінії), Аерофлот, Трансаеро. Час у польоті становить 4,5-5 годин. Існують бюджетні перельоти, порівняно, за невеликі гроші. Але час у дорозі збільшиться за рахунок пересадок в Німеччині або Австрії. Відправлення та прибуття рейсів зі знижками, як правило, припадає на ранній ранок або пізню ніч, що теж не дуже зручно. Розбираючись, як дістатися до аеропорту Мадрида з Москви, краще зупинитися на регулярних рейсах однієї з авіакомпаній.

 • .3

  Залізниця. Ті, хто не любить перельоти може дістатися до Мадрида потягом. З Парижа йдуть кілька комфортабельних швидкісних поїздів через Фігерас. В дорозі доведеться провести від 10 до 15 годин. Це пов'язано з тривалою стоянкою на кордоні з Іспанією через відмінності іспанського залізничного полотна. Там потрібно буде зробити пересадку на інший потяг, який йде до Мадрида по іспанським залізницях.


  Якщо вийде дістатися до Барселони, можна скористатися поїздами Барселона-Мадрид, як дістатися до столиці не буде проблемою. Швидкісні потяги відходять від Barcelona-Sants з раннього ранку і до вечора. Час у дорозі становитиме 2,5-3 години.

 • .4

  Автотранспорт. Якщо турист подорожує автотранспортом, то в столицю Іспанії легко доїхати на автобусі. На лінії Париж-Мадрид працюють автобуси компанії Eurolines. Ці два міста розділяють 1300 км. Автовокзал в Парижі знаходиться біля станції метро Gallieni. До Мадрида транспорт відходить регулярно - 1-2 рази на день. Добре налагоджено транспортне сполучення між Барселоною і Мадридом. Автостанція в Барселоні є на лінії метро № 1, вона називається Nord. Там можна уточнити, як дістатися до Мадрида. Автобуси ходять щогодини, починаючи з 7-00 ранку і до 1-00 ночі. Перебувають вони або на автовокзал в Мадриді, або в аеропорт "Барахас". У Валенсії треба пересісти на автобус, який слід в потрібному напрямку.

 • .5

  Транспорт в Мадриді. На території аеропорту між терміналами ходять автобуси. Це безкоштовний сервіс для всіх відвідувачів аеропорту. До Мадрида йде автотранспорт, який зупиняється на 0-поверсі терміналу Т-4. Звідти ж відправляються автобуси і в інші міста Іспанії. З аеропорту до центру Мадрида можна доїхати на приміському поїзді, який відходить з мінус першого поверху Т-4, і на таксі. Як видно з вищесказаного, труднощів у туристів з пересуванням в столиці Іспанії не виникає.