Вам знадобиться

 • Пластикова рейка
 • Дерев'яна рейка
 • Металевий профіль
 • Кріпильний матеріал

Інструкція
 • .1

  Щоб зрозуміти, як обшити стелю пластиковими панелями, потрібно зробити заміри, які вкажуть на бажану ширину оздоблювального матеріалу. Крім цього, пластик має різне забарвлення і покриття, яке може бути матовим або глянсовим. Ширина обробного матеріалу випускається 10см, 2,5 см, 15см, 17см, 25см, 7,5 см і 50см. Довжина пластика може бути різною, але ходовим розміром є 3м і 4м матеріал. Для того, щоб зібрати стеля з пластика, потрібно зробити обрешітку з дерев'яних, металевих або пластикових рейок. На цьому матеріалі слід зупинитися і розглянути весь процес роботи більш докладно. Для початку хочеться зауважити, що будь-яка конструкція повинна мати відстань між планок 40см, і кріпильним матеріалом є пластикові дюбеля з саморізами.

 • .2

  Тепер потрібно розглянути хід роботи поетапно, з кожним матеріалом окремо. Для встановлення пластикової чи дерев'яної обрешітки, потрібно застосування рівня, щоб створити несучу кріпильну конструкцію ідеально рівною. Далі виконується кріплення пластику і для цього потрібно наступний матеріал. Для того щоб прикріпити ПВХ до дерев'яного брусу, потрібно 20мм гвоздики або скоби зі степлером. Монтаж стелі з пластика, здійснюваний на пластикову обрешітку вимагає скоб, які є кріпленням. Тепер необхідно перейти до металевої обрешітки, яка збирається з металевих профілів 60мм х 27мм і 27мм х 28мм.

 • .3

  Для початку визначається рівність стелі, після чого по всьому периметру виставляються напрямні по рівню і починається збірка профілів.


  Їх торцева частина заганяється в профіль 27мм х 28мм і кріпиться пресшайбой. Кріплення профільної планки до стелі здійснюється на металеві підвіси за допомогою дюбель цвяхів. Дана конструкція є досить міцною, яка витримає стеля з пластикових панелей. Наступна робота полягає в підготовці фінішної обробки. Для цього необхідно зняти заміри і нарізати необхідну кількість пластику. Далі, потрібно встановити першу смугу, яка є стартовою. Якщо вона буде нерівно прикручена, то вся обробка буде мати косою вигляд, тому необхідно застосувати рівень.

 • .4

  Пластик з одного боку має рівну платформу, яку потрібно закріпити пресшайбой, після чого другий смугою закрити головки саморізів по металу і прикріпити її також. Даний оздоблювальний матеріал досить легко збирається і при цьому робота займає невелику кількість часу. Для того щоб обшити стелю панелями і отримати при цьому завершений вигляд, потрібно по всьому периметру встановити планки. Цей матеріал має дві назви, таких як Ельке і розкладка. Дана планка має вигляд літери П, тільки при цьому один край її рівний 3см а другий має бортик 1см. Цей оздоблювальний матеріал встановлюється по периметру стелі і при цьому, його 3см площину кріпиться до профілів, використовуючи при цьому пресшайбой. Розкладка служить для того, щоб в неї ховалися торцеві частини пластика, тим самим приховуючи всі дефекти отримані при різанні матеріалу.