Вам знадобиться

 • Магнітофон
 • Шнур
 • Колонки

Інструкція
 • .1

  Для того щоб підключити передні колонки до автомобільного магнітофона, необхідно подбати про наявність акустичного кабелю, довжина якого повинна бути не менше шести метрів. Крім цього знадобиться гумова гофра, в кількості 2 штук з діаметром 14 мм і з наявністю вихідних поворотів на 90 градусів. Повертаючись до того, як підключити колонки до магнітофона, варто пам'ятати, що існує кілька варіантів.

 • .2

  Ось і в цьому випадку, якщо таке пристосування як поворот відсутня, необхідно буде використовувати ізоляційну стрічку, потрібну для обмотки і захисту проводів, що проводяться в дверях машини. Для підключення задніх колонок, доведеться прикупити акустичний провід в обсязі 11 метрів. На рахунок гнучкості можна не піклуватися: фахівці дозволяють використання звичайного кабелю, марка якого ПВС.

 • .3

  Ті, хто знають, як налаштувати магнітофон в машині, точно знають, що під час експлуатації всі дроти піддаватися деформації і трансформації не будуть. Якщо починати підключення з передньої двері, то один отвір для проводів варто свердлити біля верхньої петлі, вірніше під нею, а друге - на сантиметр нижче. Отвір має бути в діаметрі не менше 13 мм. Потрібно приміряти і візуально оцінювати розташування проводів в дверях.


  Маркером варто відзначити кількість дроти з запасом там, де він буде ховатися під гофру.

 • .4

  Варто розуміти, що процес того, як підключити магнітофон до комп'ютера і того, як підключити колонки до магнітоли на передніх дверей, мають достатньо відмінностей. Приміром, проводи необхідно обмотати ізоляційною стрічкою не менше п'яти разів на тих місцях, де вони не захищені обшивкою. Гофра одягається на дроти і за допомогою сталевого дроту все простягається в двері з великою часткою обережності для того щоб не завдати шкоди ізоляції. Провід в місці установки магнітоли повинні володіти запасом не менше сорока сантиметрів, для зручності. Як підключити магнітофон в машині якщо говорити про колонках задніх, то професіонали радять проводити дроти тільки по одній стороні.

 • .5

  При цьому не розкидатися ними. Довгий дріт, приготований для задніх колонок необхідно скласти навпіл, потім подовжити один з них, приблизно на метр саме в такому положенні їх необхідно зафіксувати ізолентою і роз'єднати кусачками. Прокладка проводу рекомендується по порогу з використанням пластикової гофри і таких же кліпс. Знаючи, як з магнітофона зробити колонки, професіонали рекомендують маркувати дроти для того, щоб полегшити процес підключення магнітоли і динаміків.