Вам знадобиться

 • Ліжко манеж
 • Матеріали для складання манежу
 • Манеж

Інструкція
 • .1

  Останнім часом у багатьох країнах Європи дуже популярним товаром стала конструкція "ліжко-манеж". Багато покупців пояснюють свій вибір в зручності експлуатації і збірці.

 • .2

  Принцип збірки у сучасних Манежній ліжок схожий - немає окремих деталей, які потрібно прикріплювати один до одного по нудною інструкції. Тому не виникне питання, як зібрати ліжко манеж. Її потрібно лише розкласти. Простіші манежний ліжка потрібно розкладати вручну, а є ті, які розкладаються після натискання кнопки - електричні. Єдине, що потрібно робити в цих ліжках вручну, це міняти рівень дна. На стандартних ліжках 2 рівня, але є 3 і 4.

 • .3

  У багатьох новоспечених покупців питання виникають на перших етапах у зв'язку з такими пристосуваннями, один з них: як вибрати манеж ? І справді, даний крок не найпростіший. Так як, якщо купувати таку річ вперше, то великий шанс, без будь-якого теоретичного досвіду або рад знайомих, бути розчарованим в цьому товарі, після неправильної покупки. В першу чергу хочеться сказати те, що манеж не підійде дитині, яка вже вміє вставати, ходити і, тим більше, стрибати, бо велика ймовірність того, що він розгойдає його і випаде з нього. По-друге, малюк може відреагувати, на манеж, добре і погано.


  Щоб дитина добре себе почував в такому обмеженому просторі, необхідно привчити його до цього з раннього віку, наприклад з 4х місяців.

 • .4

  Якщо бюджет обмежений, то можна подумати, як зробити манеж своїми руками. Це не дуже важко. Для початку потрібно зібрати інформацію про цю конструкції. Сходити в магазин, погортати журнали, заглянути в інтернет. Загалом, потрібно подивитися на готові манежі. Далі можна перемістити свої задумки на папір, але, краще, взяти готові схеми манежів, так як готові проекти більш вдалі і відповідають усім вимогам. Після цього, слід купити будматеріали для манежу. Купувати потрібно виключно нові матеріали, у жодному разі не брати б/у! Тепер можна приступити до складання. Робити все потрібно дуже ретельно і після складання перевірити кожне кріплення, щоб все було дуже міцне, тому що в манежі дитина буде стрибати і грати.

 • .5

  У висновку можна розповісти, як зібрати манеж, детальніше. Робиться це дуже легко і швидко. Збирається такий пристрій, подібно конструктору. Але перед з'єднанням деталей потрібно перевіряти вирізи отворів. Вони не повинні бути зламані або надламаних. Таким чином, манежі і ліжка-манежі - це дуже зручна річ для батьків і дітей. Вони обмежують простір дитини і, тим самим, збільшують безпеку не тільки дитини, а й квартири.