Вам знадобиться

 • Кефір
 • Сила волі
 • Бажання скинути вагу

Інструкція
 • .1

  Кефір набагато більш корисний для організму, ніж свіже молоко. Незаперечні переваги кефіру в підтримці здорового способу життя, також це "розумна" їжа для дієти. Перш ніж заглибитися у використання кефіру для зниження ваги, потрібно знати механізми дії кефіру на організм. Він також багатий кальцієм, має більш низький вміст натрію в порівнянні з іншими молочними продуктами, тому є корисним для людей з проблемами серця і високим кров'яним тиском. Цукор і вуглеводи, два основних ворога дієти, практично не присутні в кефірі.

 • .2

  Щоб уникнути споживання високого відсотка жирів, потрібно віддавати перевагу кефіру з низькою жирністю або повністю знежиреному. На смакових якостях продукту це не особливо відбивається, він має легкий кислуватий і приємний присмак. Таким чином, дієта на кефірі переноситися з масою приємних смакових відчуттів.

 • .3

  Механізми дії кефіру на втрату ваги зводяться до того, що високий вміст білка дозволяє відчувати ситість навіть при вільному від твердої їжі шлунку. Тому прагнення до перекусу протягом дня знижується. Властивості та смак продукту роблять його дуже універсальним для приготування їжі. Можна домогтися можливості використовувати все ж поживні речовини в різних продуктах харчування.

 • .4

  Кефір містить кальцій і мінеральні речовини, що сприяють втрати ваги. Кальцій стимулює організм спалювати жирові клітини і допомагає збільшити швидкість обміну речовин. Дієта на кефірі ефективна також з точки зору того, що природні поживні речовини не руйнуються в процесі обміну.


  Лакто бактерії допомагають поліпшити процеси травлення, і допомагає швидше виводити з організму продукти розпаду органіки.

 • .5

  Немає необхідності надмірно голодувати, щоб зробити фігуру стрункою і красивою. Насамперед, має бути правильне харчування. Якщо постійно перевантажувати організм жиром, калорійною їжею, алкоголем, кондитерськими виробами, штучними барвниками, травлення буде працювати неправильно. Ненормований і неконтрольоване харчування вимагає не стільки дієти, скільки розвантажувальних днів на основі кефіру, принаймні, 1-2 рази на тиждень.

 • .6

  Споживання рослинних жирів не повинна бути менше 50% від їх загальної кількості М'ясо і риба повинні бути знежиреними, як молочні продукти. Дієта на кефірі допускає споживання інших молочних продуктів, крім кефіру. Фрукти і овочі повинні містити мінімум крохмалю Кількість рідини не повинне перевищувати 1,5 літра, дві третини з яких повинен містити кефіру і одну третину повинна містити приготована їжа Можна вживати сіль, але не більше 5 г солі в день. Інтервали між прийомами їжі повинні бути рівними, приблизно 5-6 разів на день. Кожен день потрібно їсти в той же час, до закінчення дієти.

 • .7

  Приклад дієти: Сніданок: стакан кефіру, тост або печиво Другий сніданок: 100 г фруктів, стакан кефіру. Обід: овочевий салат, стакан кефіру. Вечеря: стакан кефіру і 100 г фруктів або 100 г сиру, склянку кефіру; Перед сном: стакан кефіру. Правильно підібрана дієта допоможе скинути кілька кілограмів всього за 7 днів. У деяких випадках подібний режим харчування рекомендується повторити.