Вам знадобиться

 • Ваги
 • Календар
 • Сила волі
 • Бажання знайти струнку фігуру

Інструкція
 • .1

  Тривала дієта для схуднення, яку розробив француз П'єр Дюка, стає все популярнішою серед тих, що худнуть усього світу. Дана дієта може тривати не один місяць - її тривалість залежить від кількості надлишкової ваги. Схуднення відбувається плавно і поступово, тому дієта П'єра Дюка вважається безпечною для організму. Свою систему харчування Дюка розділив на чотири етапи, завдання кожного періоду - навчити людину правильним харчовим звичкам і налагодити обмін речовин в організмі. Після позбавлення від зайвих кілограмів дієтолог радить дотримуватися основ дієти все життя - це назавжди вирішить проблему надмірної ваги.

 • .2

  Початкова стадія дієти покликана мотивувати людину на схуднення і запустити механізм розщеплення жирів в організмі, тому невипадково дієтолог назвав даний етап військовим терміном Атака. На цьому етапі основною їжею є білкові продукти, вуглеводи повністю виключаються з раціону. Дієтолог рекомендує вживати на першому етапі відварне м'ясо птиці, морепродукти, знежирені молочні продукти в необмеженій кількості. Через відсутність вуглеводів організм відчуває дефіцит енергії, яку змушений черпати з власних запасів. Жирові клітини піддаються потужної бомбардуванні, і процес схуднення йде дуже активно. Тривалість атаки - від 4 до 10 днів.

 • .3

  Потім білкова дієта П'єра Дюка переходить в наступну стадію під назвою Круїз. На даному етапі доведеться чергувати білкові дні Атаки з білково-овочевими днями. Головне правило чергування говорить - чим більше зайву вагу, тим довше повинні бути періоди. При декількох зайвих кілограмах можна встановити графік 2/2 - два білкових і два білково-вуглеводних дня, а якщо надмірна вага дорівнює 20 кілограмам, то варто дотримуватися графіка 5/5 днів.


  Меню білкових днів в точності повторює раціон Атаки, а в овочеві дні можна додати в продуктовий набір овочі - капусту, огірки, кабачки, спаржу, листовий салат і зелень. Тривалість другого етапу строго не визначена, завершити його можна при досягненні бажаного ваги.

 • .4

  Подальший етап дієти - закріплення отриманого результату. Білкова дієта П'єра Дюка ні в якому разі не повинна завершуватися різко, потрібно пройти третій етап. Стадія закріплення поступово повертає постройневшей людини до звичного різноманітному меню, однак, все одно, потрібно дотримуватися певної схеми живлення. Раз на тиждень потрібно влаштовувати білковий день (Атаку), один день на тиждень відводиться на свято живота (можна вживати всі продукти без винятку), а 5 днів харчуватися рекомендованими протеїнами і овочами. Тривалість стадії залежить від втраченої ваги, кожен скинутий кілограма закріплюється 5 днів. Так, при втраті 7 кілограм третя стадія триватиме 35 днів.

 • .5

  Фінальний етап - вихід з дієти і звернення до правильного харчування. Четвертий етап повинен стати нормою життя для людини, яка мріє зберегти здоров'я і струнку фігуру. Суворих заборон немає, але Дюка наказує повна відмова від кондитерських виробів, випічки та інших "неправильних" вуглеводів. Один день на тиждень потрібно сидіти тільки на білках, в інші дні можна їсти все, що завгодно, але в розумних межах. Дієтолог радить завжди пити багато води, вживати висівки і додатково приймати вітаміни в таблетках. Настільки продуманий підхід до їжі дозволить назавжди забути про зайву вагу.