Вам знадобиться

 • Консультація лікаря
 • Яблука

Інструкція
 • .1

  Яблучна дієта просто ідеально підходить людям, яким треба за порівняно короткий проміжок часу позбутися від наявного зайвої ваги, адже це просто ідеальна дієта. Яблучна дієта не тільки допомагає знизити вагу, але і є прекрасною профілактикою такого небезпечного захворювання, як атеросклероз, при цьому значно поліпшується робота кишечника, наводиться в норму процес обміну речовин.

 • .2

  Не варто забувати і про те, що дієта яблучна дуже корисна для здоров'я, так як яблука містять неймовірно велику кількість цінних вітамінів, фолієву кислоту, пектини, а також цукор. Завдяки регулярному вживанню в їжу яблук організм стає більш міцним і здоровим, при цьому яблука досить поширений фрукт, отже, така дієта не зажадає великих фінансових витрат.

 • .3

  Однак, перед тим , як починати дотримуватися таку дієту, треба бути на сто відсотків упевненими в тому, що організм нормально сприймає яблука. Наприклад, людям, що страждають від виразкової хвороби шлунка, суворо заборонено вживати в їжу кислі сорти яблук, але дозволяються солодкі яблука, як в свіжими, так і печеними. Але в той же час людям, що мають знижену кислотність шлунка, просто необхідно, їсти кислі яблучка.

 • .4

  На сьогоднішній день відомо кілька різних видів яблучної дієти, але одним з найпопулярніших видів є наступна дієта.


  В основі даної методики схуднення лежить необмежене вживання протягом дня яблук. Для того, щоб організм краще і швидше засвоював яблука, їх рекомендується подрібнити на тертці. Також протягом усього дня треба пити якомога більше рідини - проста вода, трав'яний напій, зеленої чай (бажано, без додавання цукру).

 • .5

  Найкраще заварити ромашку, залишити на 10 хвилин, після чого пити такий настій протягом всього дня - цей напій чудово заспокоює нерви, допоможе запобігти стрес, і дуже корисний для здоров'я. Важливо пам'ятати про те, що перед використанням тієї або іншої дієти, необхідно спочатку проконсультуватися з лікарем, і якщо немає протипоказань, можна починати худнути на яблучної дієті.

 • .6

  Є ще одна дуже ефективна дієта на яблуках, яка повинна дотримуватися впродовж шести днів. Протягом всієї дієти змінюється кількість з'їдаються яблук протягом дня. У 1-й і 6-й дні дієти треба з'їсти рівно один кілограм яблук і пити мінеральну воду, зелений чай (без додавання цукру). У 2-й і 5-й день треба з'їдати по 1,5 кілограма яблук і пити нічого не можна. У 3-й і 4-й дні треба з'їсти рівно 2 кілограми яблук, також не можна пити рідину. Звичайно, дотримуватися таку дієту досить важко, але вона дає просто чудові результати. Якщо набридли свіжі яблука, можна їсти печені, так як вони не тільки містять велику кількість пектину, але й прекрасно очищають організм.