Вам знадобиться

 • Консультація у лікаря
 • Коригування звичного раціону

Інструкція
 • .1

  Кожна мама, яка годує повинна розуміти, що в період грудного вигодовування малюк з молоком матері отримує необхідні вітаміни. Саме тому жінка повинна з особливою увагою стежити за своїм харчуванням. Шалені матері повинні з особливою увагою вибирати продукти, особливо, в перші кілька тижнів життя малюка, так як тільки через три тижні після народження, у дитини повністю сформується мікрофлора кишечника.

 • .2

  Дієта для годуючих мам повинна бути збалансованою, адже головна мета не тільки скинути кілька зайвих кілограмів, але і забезпечити зростаючий організм дитини всіма необхідними вітамінами. Але це не говорить про те, що жінка може дозволити собі постійно їсти щось шкідливе, адже це не тільки забезпечить появу проблем із зайвою вагою, але і може негативно позначитися на здоров'ї дитини.

 • .3

  Для того, щоб в період грудного вигодовування починати втрачати зайві кілограми, необхідно запам'ятати, що їжу треба приймати не менше п'яти разів на день, при цьому порції повинні бути не дуже великими. Дієта для годуючих мам на першого тижня повинна проводиться наступним чином - окремо вводяться всі продукти, щоб простежити, є у дитини на нього алергія чи ні.

 • .4

  Зі свого раціону треба повністю виключити будь-які алкогольні напої, штучні харчові добавки, газовані напої, нікотин, а також різноманітні консерванти.


  У тому випадку, якщо є необхідність приймати медикаментозні засоби, робити це треба тільки під суворим контролем лікаря. Варто відмовитися від копченостей, майонезу, кетчупу, різних гострих приправ, шоколаду, винограду, цитрусових і солодких тістечок.

 • .5

  Дієта для годуючих мам - з 1-го і по 3 -й день треба їсти свіжі овочі, сир, нежирний сир, сухарики, гречану кашу або вівсянку, приготовлену на воді, телятина відварна або на пару, мінеральна, негазована вода. З 3-го і по 7-й день - свіжі овочі та фрукти, біфідойгурти, молоко, парені і печені овочі, сир (нежирний), свіжі овочеві супи.

 • .6

  Через 3 тижні такого харчування треба дотримуватися наступного раціону - свіжі овочі і фрукти, відварна нежирна риба, картопля печена, яйця варені, свіжа буряк, печиво галетное, відварений кролики і курка, відвари, приготовлені з сухофруктів. Щоденна норма м'яса повинна становити від 180 і до 220 грам, молочних напоїв - не менше 500 мілілітрів, сиру нежирного від 100 і до 150 грам на добу.

 • .7

  Рекомендується вживати цільнозернові злаки і висівки, сирі, а також печені овочі і фрукти, ягоди та свіжу зелень, морси і соки, печінка яловичу. При цьому з раціону повністю виключаються горіхи, борошняна і жирна їжа, смажені страви, а також різні солодощі, так як ці продукти не тільки забезпечать появу пари зайвих сантиметрів на талії і стегнах, але й можуть негативно позначитися на здоров'ї малюка.