Вам знадобиться

 • Свіжі овочі та фрукти
 • Сила волі
 • Цілеспрямованість

Інструкція
 • .1

  Літо - пора сонця, моря, купальників, струнких фігур, корисних овочів і фруктів. Саме літо асоціюється людиною як період поповнення організму корисними і натуральними продуктами з грядки. Овочі та фрукти наповнюють організм корисними вітамінами і мінералами, яких так не вистачає в холодну пору року. Багато дієтологів, оцінивши корисність овочів і фруктів, розробили варіант дієтичного харчування, за основу якого беруться ці "корисності" з грядки. Така дієта допомагає не тільки привести свою фігуру в порядок, так само виводить шлаки, покращує стан волосся і шкіри. Дієта овочева може бути використана як варіант розвантажувального дня або як експрес-дієта. Є так само комбінований варіант фруктово-овочевої дієти з іншими продуктами, розрахований він на один місяць.

 • .2

  Такий варіант дієти широко використовує і популяризує Сілла Блек відома британська співачка в 70- і роки. Її дієта розрахована на місяць, основою є фруктово-овочеві страви, але протягом місяця фруктово-овочевий раціон потижнево чергується зі звичайними продуктами. Фрукти і овочі допомагають скинути вагу, а звичайний раціон не дає організму набрати нові кілограми знову. Перша і третя тижні цього методу схуднення називаються "жорстким", так як в меню присутні овочі, фрукти, нежирні сорти м'яса або риби, що не жирні сири і яйця всмятку.


  Все в обмеженій кількості. Друга і четверта тиждень називаються "легкими", у ці дні рекомендується харчуватися збалансовано, але так само в не великих кількостях. При цьому варто утриматися від алкоголю. За місяць такої дієти, втрата ваги складає 5 кг. А організм очищається і перетворюється.

 • .3

  Існує ще один варіант фруктово-овочевої дієти, розрахований він рівно на 7 днів. Протягом тижня на сніданок, обід і вечерю, необхідно вживати в їжу овочеві страви. Це салати зі свіжих овочів, приправлені лимонним соком і рослинним маслом, або фруктові десерти, також можливий варіант приготування овочевих страв у пароварці. Дозволено вживання вареного рису з овочами. Така дієта овочева забезпечує здорове харчування, але воно не збалансоване. Організм недоотримує вуглеводи і білки, тому сидіти на такій дієті фахівці не рекомендують частіше, ніж один раз на два-три місяці.

 • .4

  Одним із найсуворіших видів фруктово-овочевої дієти , є дієта, в раціон якої включені тільки овочеві та фруктові страви, причому прийом продуктів варто строго розмежувати, чергуючи овочеві і фруктові дні. Тривалість дієти становить 5-7 днів. Втрата ваги за цей період досягає трьох чотирьох кілограмів. Слід сказати, що дієтологи і фітнес-терапевти рекомендують строгий овочевий раціон тільки у вигляді розвантажувального дня. Так як організм жінки повинен обов'язково отримувати складні вуглеводи і білки.