Вам знадобиться

 • Ліжко манеж
 • Складаний манеж
 • Надувний манеж

Інструкція
 • .1

  Батьки не завжди можуть забезпечувати належний контроль своїм чадам. Іноді виникають ситуації, коли новонароджену дитину потрібно залишити на деякий час в безпечному місці, яке буде їм сприйматися як цікава зона з різними розвагами - іграшками, підвісними кільцями для хапання, які будуть відволікати малюка до тих пір, поки мама не зможе знову приділити йому увагу . Таким місцем може стати якісний манеж. Щоб ця річ була корисною і безпечною, необхідно приділити її вибору особливу увагу

 • .2

  Фахівці дають свої рекомендації, як вибрати манеж для самих маленьких дітей. По-перше, потрібно звернути увагу на розміри. Він не повинен бути занадто тісним - на початку, звичайно, дитині вистачить навіть самого невеликого простору, так як він не вміє переміщатися самостійно, але з початком активних пересувань - повзання, ходьби, потрібно буде міняти покупку на більш міцну і простору конструкцію. Малюк почне сприймати його як "клітку", прагнучи покинути "місце ув'язнення". Велику увагу слід приділити і стійкість обраної моделі, небезпечні варіанти відразу відкидаються.

 • .3

  Існують принципи, як зробити манеж безпечним для немовляти. Не можна поміщати в нього об'ємні іграшки, ковдри, подушки - дитина може в них заплутатися і злякатися. При виборі конструкції виробу слід зупинити вибір на варіанті, який буде оснащений жорстким дном. Це особливо важливо для новонароджених, чий хребет тільки формується, і м'яка підстилка або провисаючий підлогу манежу може відбитися на його подальшому здоров'я.


  Забарвлення потрібно підбирати в максимально спокійних тонах, щоб кислотні фарби не надавали збудливого впливу на незміцнілу психіку.

 • .4

  Ще одне питання, що виникає перед батьками, як зібрати манеж. Тому потрібно зупинити вибір на максимально простий складаний конструкції, яка буде зручно і надійно фіксуватися в обраному місці кімнати. Для того, щоб дитина не піддався токсичного впливу матеріалом, з яких виготовлений манеж, необхідно віддати перевагу натуральним матеріалам. Їх буде не так просто очищати від забруднень, але малюк буде рости в нешкідливою середовищі, що дуже важливо для збереження імунітету. Клейончаті покриття являють велику небезпеку - навіть немовля може спробувати його "на зубок".

 • .5

  Після вибору певної моделі, може виникнути ще одна задача, як зібрати ліжко манеж. Зручність і простота цього процесу - важливий критерій правильного вибору, і виробники піклуються про те, щоб установка не викликала труднощів. Складено моделі найчастіше мають сітчасті стінки, які дозволять не турбуватися про те, що дитина в ході пізнання навколишнього світу, вдариться об тверді дерев'яні прути. Манежі, що виконують функцію ліжечка можуть стати оптимальним вибором для новонародженого, тому що мають знімний верхній рівень (у ньому малюк спить) і окрему нижню частину для ігор. Фахівці рекомендують для малюків і надувні манежі, які мають додаткові функції (можуть перетворюватися в батут або басейн).