Вам знадобиться

 • Рулетка
 • Складаний манеж

Інструкція
 • .1

  Вибір дитячого манежу повинен включати в себе кілька основних критеріїв. Розмір в цьому випадку має велике значення. Його потрібно підбирати з урахуванням віку дитини та характеристик квартири, де він буде встановлений. Висота манежу повинна знаходитися в діапазоні від 80 до 110 сантиметрів, щоб запобігти можливому випадання. Чим вище манеж, тим довше його можна експлуатувати.

 • .2

  Висота бортиків не є єдиним критерієм у справі, як вибрати дитячий манеж з урахуванням усіх вимог безпеки та зручності. Наступним у списку критерієм буде вибір форми манежу, який може бути як круглим, квадратним, овальним, так і кутовим (призначений для малогабаритного житла, де кожен сантиметр на рахунку). В інших випадках вибір форми манежу повністю залежить від уподобань батьків і конфігурації кімнати, в якій він буде розташований.

 • .3

  Третім критерієм в задачі, як вибрати манеж для дитини, стане його конструкція. Цей параметр залежить від форми. Сьогодні будь манеж можна складати, виняток ж складають кутові варіанти, чия конструкція для цього не пристосована. Фахівці рекомендують використовувати складні манежі, так як їх легко зберігати, вони не займуть багато місця в шафі і будуть використовуватися тільки в разі потреби.

 • .4

  Складається конструкція дозволить впоратися з проблемою, пов'язаної з тим, як розібрати манеж ліжко всього за пару хвилин.


  Важливо звернути увагу і на те, які стінки будуть у манежу. Сучасні варіанти представлені з використанням стінок з сітки (часто їх обладнають кільцями, за які можна хапатися і практикувати ходіння). Другий варіант стінок - конструкції із прутів. Потрібно визнати, що вони теж можуть мати місце, до того ж дерево - екологічно безпечний матеріал.

 • .5

  Перед тим як розібрати манеж і використовувати його пізніше, потрібно визначитися з тим, з чого зроблені його стінки. Якщо вони виконані з тканини, то, швидше за все, внутрішню обробку манежу доведеться мити набагато частіше, ніж у тому випадку, якщо виробник застосував сучасні матеріали, доглядати за якими значно легше. Лак і фарба на відкритих деталях не вітаються - їх може спробувати на зуб малюк.

 • .6

  Багато батьків вважають, що вибрати безпечне місце для ігор дитини просто, наприклад, як зібрати манеж "Jetem", але це далеко не так. Для того щоб він був по-справжньому безпечним, конструкція повинна виконуватися таким чином, щоб ніякі рухи дитини не приводили до переміщень манежу, його нахиленню або перекидання. Якщо у манежу передбачені колеса, то вони повинні мати надійні фіксуючі пристрої. А в тому випадку, якщо стінки манежу виконані із прутів, потрібно бути впевненими в тому, що малюк не пролізе між ними. Вибираючи манеж, потрібно прислухатися до порад професіоналів.