Вам знадобиться

  • Мережа Інтернет
  • Калькулятор калорій

Інструкція
  • .1

    Все частіше на вулицях наших міст зустрічаються повні люди. Це можуть бути чоловіки, жінки, і навіть діти. Зайва вага приносить багато неприємностей. Особливо це стосується дітей і молодих людей, які через свою повноти не можуть наздогнати своїми однолітками і дуже часто страждають від цього. Одним із способів схуднути є метод підрахунку калорій. Всі продукти харчування містять певну кількість енергії. Тобто, з'їдаючи якийсь харчовий продукт, людина отримує з нього деяку кількість енергії. Обсяг цієї енергії вимірюється в кілокалоріях або в побуті просто в калоріях.

  • .2

    Здійснюючи будь-яку роботу, він витрачає енергію, також вимірювану в калоріях. Спосіб схуднути методом підрахунку калорій полягає в тому, щоб споживати калорій менше, ніж витрачати їх на свою діяльність. Здається чого простіше. Але для цього необхідно знати, скільки калорій людина споживає, і скільки витрачає. Це вимагає підрахунків. Багато хто не готові займатися цією математикою: рахувати калорії для схуднення. Тому необхідно розібратися, в чому позитивні і негативні сторони цього методу.

  • .3

    Позитивні сторони: Можна їсти все, що заманеться. Але для цього буде потрібно розрахувати, скільки калорій споживається і скільки витрачається. Енергетичну цінність кожного продукту легко знайти в інтернеті і в літературі. Витрати енергії майже на всі види діяльності також розраховані. Збережеться звичний для худне порядок харчування. Не потрібно відмовлятися від ресторанів, сімейних вечерь і шашликів на природі. Потрібно тільки споживати підрахована кількість калорій. Підраховуючи споживані калорії, можна точно дізнатися, від чого набирається вага. Вся НЕ витрачена енергія продуктів харчування відкладається в тілі у вигляді жирового прошарку в самих невідповідних місцях.

  • .4

    Негативні сторони: Необхідність підраховувати калорійність всіх харчових продуктів і порівнювати їх з витратами енергії.


    Насправді для всіх дієт ці розрахунки зроблені за худне, а він про це просто не знає. Легше знайти готову дієту, ніж розраховувати споживання калорій під себе. Для самостійного підрахунку будуть потрібні ваги і таблиці калорійності продуктів. Визначивши калорійність 100 г продукту не складно підрахувати, скільки енергії буде отримано. Для складних страв розраховують енергетичну цінність кожного компонента і складають їх. Таким чином, можна розрахувати калорійність усього раціону на день.

  • .5

    Звичайно, на початку рахувати калорії для схуднення буде не просто. Але це того варто. Поступово можна звикнути і за 2 тижні освоїти цю справу. Допомогти розрахувати калорійність харчування допоможе "Калькулятор калорій". Це програма, в якій треба ввести назву продукту і його вагу і в результаті отримати калорійність страви. Такий калькулятор легко знайти в інтернеті. Крім цього буде потрібно розрахувати кількість енергії, яка витрачається в перебігу дня. Існують таблиці, в яких можна знайти витрати енергії на кожний вид діяльності в перерахунку на 1 годину.

  • .6

    Підрахувавши кількість калорій, яке споживається, потрібно порівняти з енергією витраченої. Це дозволить зрозуміти, чи є передумови до зайвої ваги і що робити, щоб його уникнути. Розрахувавши калорії для схуднення, можна осмислено скласти програму поступового зниження ваги. При цьому досить легко коригувати харчування і фізичну активність для того, щоб схуднути або підтримувати стабільну вагу. Хочеться нагадати, що худнути треба розумно. Не можна вводити різких обмежень у харчуванні. Споживання менше 1200 калорій на добу може зашкодити здоров'ю будь-якої людини. У всьому потрібна поступовість і продуманість.