Вам знадобиться

 • Порошок магнезія
 • Тепла вода
 • Стакан

Інструкція
 • .1

  Магнезія для внутрішнього вживання застосовується під виглядом порошку, призначеного для приготування суспензії. В принципі, магній сульфат використовується як проносний засіб, при холециститі, очищення людського організму і з рештою метою.

 • .2

  Першим питанням, яке часто цікавить, є те, як пити магнезію ? Найчастіше даний засіб рекомендується використовувати лише епізодично, адже при частому його застосуванні наступає не лише зневоднення, а й стрімке звикання. Для дітей і дорослих людей дози вживання магнезії в значній мірі різні. А дітям молодше 3 років він взагалі протипоказаний. Але, якщо ж, все одно виникає необхідність у приготуванні даного розчину, то магній сульфат повинен бути ретельно розчинений у теплій воді. Крім того, препарат вживається лише на голодний шлунок.

 • .3

  В принципі, магнезія як проносне, дітворі призначається при запорах, у зв'язку з подальшим клінічним обстеженням ШКТ, при виникненні судоми. Але тут можуть виникнути певного роду питання. Адже, як і всі інші лікарські препарати, даний засіб не можна вживати без призначення високопрофесійного фахівця. Адже крім позитивного ефекту може бути завдано організму і значної шкоди.

 • .4

  При цьому, якщо невідомо, як приймати магнезію, то зробити це досить просто.


  Цей лікарський препарат іноді можна придбати в ампулах. У такій ситуації, порошок розлучається в певній кількості води до однорідного стану. Якщо магнезія, як відомо з інструкції, буде прийнята на голодний шлунок, то її безпосередній вплив вже почнеться приблизно через 20 хвилин. Що стосується тривалості дії, то на це відводиться приблизно до восьми годин. Природно це безпосередньо залежить від особливостей конкретної людини.

 • .5

  Крім того, наприклад, магнезія як компрес іноді використовується для лікування різноманітних проблемних ділянок людського організму. Цей метод досить успішно застосовують при найменших симптомах латостази або при ущільненні пупка маленької дитини. Даний компрес дуже легко виготовити, досить просто намочити тканину магнезії і прикласти до ушкодженого місця.

 • .6

  Отже, питання, що відноситься до того, як розвести магнезію, більше не потребує роз'яснення. Адже етапи здійснення даного процесу прості і зрозумілі всім. Таким чином, магнезія може сьогодні вживатися як внутрішньо, так і використовуватися під виглядом звичайного компресу з метою ізлечіванія від різноманітних недуг.

 • .7

  Таким чином, магнезія може сьогодні вживатися як внутрішньо, так і використовуватися під виглядом звичайного компресу з метою ізлечіванія від різноманітних недуг.