Вам знадобиться

 • Мірра
 • Амулет

Інструкція
 • .1

  Людина здавна вірить у магію і чаклунство. У сучасному світі люди не відстають від своїх предків і активно вдаються до різних амулетам і заклинанням. Одним з найпопулярніших напрямів тут можна виділити магію по залученню грошей та удачі. Така магія відноситься до білої і дозволяє зменшити кількість негативних факторів, кількість позитивних навпаки збільшити, особливо тих які пов'язані з грошима. Так як залучити удачу магія допомагає? Про це розказано нижче. Найдієвішим і популярним способом залучення грошей є замовляння. Вони допомагають залучати удачу і гроші. Такими змовами в основному користуються бізнесмени, люди займаються торгівлею, а також звичайні люди, у яких намічається велика покупка або інша угода.

 • .2

  Магію можна застосовувати у багатьох випадках. Не виняток і продаж квартири. Нижче розказано, яка магія як продати квартиру допоможе. Для того щоб вдало продати квартиру необхідно ключ від квартири покласти в ємність з водою і поставити її на плиту. Після того як вода закипить ємність треба зняти з плити і читати змову поки вода не охолоне. Потім ключем можна користуватися як раніше, а заговореної водою вимити руки перед операцією. Витирати і струшувати руки після миття не можна поки угода не здійснитися.

 • .3

  Від ворогів можна теж позбавлятися за допомогою магії.


  Далі описано як позбутися від ворогів магія допоможе. Для цього треба начитати захисний змова, на який або предмет, який згодом буде виконувати роль талісмана. Якщо чекає зустріч з ворогом, то можна провести обряд на захист від ворога.

 • .4

  Любовні питання теж часто намагаються вирішити за допомогою магії. І як залучити чоловіка магія допоможе, розказано далі. Для одного з ритуалів потрібно смола мирра. Необхідно пару шматочків цієї смоли покласти в теплу воду і не доводячи до кипіння нагріти на водяній бані. Отриману суміш треба вилити у ванну і полежати в ній, розслабляючись. У цей час необхідно думати про потрібному чоловікові. Після ванни краще не витиратися. Запах виходить від тіла буде залучати тільки бажаних наречених. Якщо немає мірри, то можна використовувати ладан.

 • .5

  Так як багато людей користуються магією, то треба подумати і про захист від магії. Як захиститися від магії, описано нижче. Для захисту можна виконати захисний змова, зробити амулет і дотримуватися кількох правил, які допоможуть уникнути чар. Не можна приносити в будинку речі, знайдені на вулиці, особливо прикраси та кільця. Коли в дім приходить гість треба уважно стежити за тим, що він робить. Дивне бурмотіння і дії можуть означати спробу змови.