Вам знадобиться

 • Виробництво манекенів
 • Створення міні-манекена
 • Створення дерев'яного манекена
 • Кравецькі манекен

Інструкція
 • .1

  Кожен у своєму житті зустрічався в магазинах, в ательє, на ринку з манекенами. Частенько вони служать для показу стильного одягу, використовуються в майстерні художника для своїх замальовок. І чисто дитяча цікавість майже кожного відвідувало, як роблять манекени? Манекен відображає людську фігуру. Зараз виготовлення манекенів при досягненні сучасної науки досить просто, але все - таки цей процес коштує дорого. Його вартість залежить від матеріалу, з якого виготовлений манекен. Це може бути дерево, склопластик, поліуретан, полістирол, метал, картон, пінопласт. Матеріал повинен бути безпечний для здоров'я і прослужити як можна довше. Створюється образ, робиться проект, потім виготовляється матриця, яку використовують для масового виробництва.

 • .2

  Кожен у своєму житті зустрічався в магазинах, в ательє, на ринку з манекенами. Частенько вони служать для показу стильного одягу, використовуються в майстерні художника для своїх замальовок. І чисто дитяча цікавість майже кожного відвідувало, як роблять манекени? Манекен відображає людську фігуру. Зараз виготовлення манекенів при досягненні сучасної науки досить просто, але все - таки цей процес коштує дорого. Його вартість залежить від матеріалу, з якого виготовлений манекен. Це може бути дерево, склопластик, поліуретан, полістирол, метал, картон, пінопласт.


  Матеріал повинен бути безпечний для здоров'я і прослужити як можна довше. Створюється образ, робиться проект, потім виготовляється матриця, яку використовують для масового виробництва.

 • .3

  Манекен виконує різні функції, наприклад, його використовують в східних бойових мистецтвах. Цей манекен зазвичай купують, але з метою економії коштів його можна виготовити самостійно, як зробити дерев'яний манекен? Потрібно підібрати деревину, краще використовувати матеріали з високою міцністю, такі як: дуб, в'яз, клен. Буде потрібно стовп, діаметром двадцять сантиметрів, заввишки більше півтора метра, дві руки, нога, середня рука. Все треба відшліфувати. Потім потрібно ліву руку розташувати вище правої, права рука повинна підніматися вгору, а середня закріплюватися внизу. Готовий манекен слід покрити лаком.

 • .4

  Іноді міні-манекена недостатньо, тоді як зробити кравецькі манекен? Потрібно одягнути на людину якусь футболку, потім обклеїти скотчем в декілька шарів з усіх боків, зробивши це, треба розрізати скотч ззаду по хребту, а тепер потрібно склеїти розрізане. Якщо немає бажання виготовити самостійно манекен, то слід знати, як вибрати манекен. Все залежить від його призначення. Існують людиноподібні, кравецькі манекени, торси, бюсти та інші. Деякі бувають з фіксованим розміром або з регулюванням. Вибір манекена залежить від готівкових коштів і цілі покупки.