Вам знадобиться

 • Білизна
 • Скотч
 • Марля
 • Гіпс

Інструкція
 • .1

  Найпростішими моделями, прообразом всіх інших, є кравецькі манекени - незамінна річ в інструментарії будь швачки. Як зробити кравецькі манекен своїми руками - короткий алгоритм, що описує суть одного з найменш витратних методів. Дляначала одягнути на модель білизну, яка перетворює форми тіла згідно вимогам. Закрити поліетиленом і обмотати декількома шарами скотча частину тіла, необхідну для створення "зліпка". Далі потрібно розрізати скотч на спині, акуратно зняти "панцир". Потім, вже готову форму покрити шаром марлі і гіпсу. Застиглий каркас наповнити монтажною піною: маленькими порціями, даючи можливість їй поетапно застигати; по центру залишити простір для опори. Після цього зняти зовнішні шари, відкоригувати фігуру. Обробити форму за допомогою двостороннього скотчу та поролону. І, нарешті, покрити манекен тканиною (БИФЛЕКС).

 • .2

  Переваги використання манекенів у кравецької справі очевидні, але як вибрати манекен? З трьох видів варто взяти той, який відповідає вимогам і умовам роботи майстра. Моделі з плавним регулюванням розміру є найзручнішими при роботі з індивідуальним клієнтом або "на себе" з регулюванням заданого розміру - якщо шиття масово; з фіксованим розміром - на фабриках і в великих майстерень. Як роблять манекени для використання в індустрії виробництва і збуту одягу? Відповідь - вручну. Для цього використовують матрицю, основою для якої є еталонний манекен.


  Виготовляється вона за принципом пап'є-маше, але замість паперу - скловолокно, замість клею - смола. Матриця дає можливість виготовити близько сотні манекенів використовуючи ті ж матеріали.

 • .3

  Багато умільці задавалися питанням, як зробити міні манекен - сувенір, символ улюбленого заняття? Порожні флакончики з-під побутової хімії стануть відмінною основою, а фантазія допоможе створити справжній шедевр інтер'єру. Втіливши в життя інструкцію про те, як зробити дерев'яний манекен, можна пристойно заощадити на постачанні для занять бойовим мистецтвом. Знадобиться висушений стовп діаметром 20-25 см і висотою 150-190 см; дві руки, середня рука - міцні дерев'яні палиці; нога, зігнута в коліні - залізна труба або деревина потрібної форми. Достаток видів і методів виготовлення манекенів говорить про те, що вони стали невід'ємною частиною сучасного інтер'єру і модельної індустрії, але необхідні для спортивних занять і задоволення естетичних потреб.

 • .4

  втілити в життя інструкцію про те, як зробити дерев'яний манекен, можна пристойно заощадити на постачанні для занять бойовим мистецтвом. Знадобиться висушений стовп діаметром 20-25 см і висотою 150-190 см; дві руки, середня рука - міцні дерев'яні палиці; нога, зігнута в коліні - залізна труба або деревина потрібної форми.

 • .5

  Достаток видів і методів виготовлення манекенів говорить про те, що вони стали невід'ємною частиною сучасного інтер'єру і модельної індустрії, але необхідні для спортивних занять і задоволення естетичних потреб.