Вам знадобиться

 • Авто
 • Магнитола
 • Лопаточки
 • Отвертка
 • Терпение

Інструкція
 • .1

  У цій справі найголовніше не поспішати і здорово сприймати ситуацію. Першим справах потрібно дістатися до кріплення магнітофона, щоб витягнути його. Цей процес може зайняти багато часу, тому не варто поспішати, інакше можна все зіпсувати. Для того щоб зняти магнітолу потрібні спеціальні ключі, вони йдуть разом з інструкцією до штатної магнітоли, і перед тим як починати потрібно зняти мінусову клему з акумуляторної батареї. Можна все зробити на багато простіше, на багатьох магнітолах магнітола тримається на простих засувках, які можна від'єднати підчепивши чим-небудь, викруткою, наприклад. Але потрібно бути обережним, ці засувки мають властивість від'єднуватися, тому потрібно бути обережним і не втратити їх інакше нову магнітолу чи не поставити.

 • .2

  Після того як штатна магнітола знята. Власник автомобіля задається питанням, як зробити магнітофон, як встановити його в машині? Найголовнішим джерелом живлення в автомобілі є акумулятор, тому щоб магнітофон добре працював без перешкод найкраще його підживлювати саме від акумулятора, а не приміром прикурювача. Головне при підключенні не переплутати дроти, що не підключити плюс до мінуса і навпаки. Схема з'єднання проводів, як правило повинна додаватися разом з інструкцією при покупці магнітофона.


  Велику увагу потрібно приділити проводам вони повинні мати хороший ізоляційний шар, і при підключенні вони не повинні знаходитися поряд з проводами інших споживачів, і вони не повинні бути сплутані. Підключаючи магнітофон, кожен повинен знати, як зробити підсилювач з магнітофона. Це не так просто як здається на перший погляд, щоб посилити відтворення магнітофона потрібно відключити мотор і замкнути кнопку відтворення. Як підключити магнітофон після цього? Краще подавати сигнал на лінійний вхід. Необхідно не тільки правильно підключити дроти, але й підготувати так зване посадочне місце для магнітоли, його краще встановити якомога міцніше і підігнути всі утримувачі, таким чином захистити від крадіжки.

 • .3

  підключати динаміки паралельно можна. Краще підключати послідовно кілька динаміків, а найкраще використовувати сабвуфер або спеціальні набори. Динаміки потрібно розташовувати правильно, не варто вирізати спеціальні отвори наприклад в дверях, тому що на вирізаному отворі залишається металева стружка, яка при установці динаміка, потрапляє в нього і звук виходить з нього погіршується. Тому якщо ж є бажання встановити динамік в саморобних отворах, то краще їх добре ізолювати, щоб не втратити якість звуку.