Вам знадобиться

 • Манеж
 • Руки

Інструкція
 • .1

  Дитячий манеж використовується до того моменту, поки дитина не досягла ваги 14 кілограм. Важливо дотримуватися всіх правил безпеки при користуванні манежем. Правила безпеки написані в інструкції до манежу. Так само в інструкції є розділ "Як розібрати манеж". Якщо ж минуло багато часу з часів покупки та інструкція втрачена, існують загальні рекомендації до розбирання манежу.

 • .2

  Для початку треба відкріпити матрацик з дна манежу і вийняти його. Дно манежу підняти перед тим, як розблокувати стінки. На дні манежу "Jetem" є замок-фіксатор, який запобігає мимовільному складання конструкції. З тим як зібрати манеж "Jetem" проблем не виникає і робиться все просто. А ось розібрати манеж перший раз досить важко.

 • .3

  Далі потрібно повернути рукоятку центрі манежу на 90 градусів за годинниковою стрілкою і потягнути на себе, щоб центр піднявся на один рівень зі стінками . Після - зібрати всі ніжки разом, щоб вони щільно прилягали один до одного. Далі треба розблокувати бортики манежу. Найчастіше це можна зробити, натискаючи на внутрішню кнопку. Перед тим, як вибрати дитячий манеж, треба переконатися в наявності цієї кнопки, так як вона суттєво спростить процес складання.

 • .4

  Якщо борти не розблокувалися після натискання на кнопку, не треба далі тиснути.


  Просто потрібно підняти центр манежу вище. Після цього бортики треба опустити вниз. Далі треба притягти всі 4 ніжки до центру манежу, обернути матрац навколо зібраного манежу і закріпити ремінцями. Ось, в принципі і весь перелік необхідних маніпуляцій для вирішення цієї проблеми. Будь-який чоловік легко впорається.

 • .5

  Перед тим, як вибрати манеж для дитини, любителям подорожувати або тим, хто любить на вихідні відпочивати на дачі, треба звернути увагу так само на наявність сумки для перенесення. Сумка ця дуже зручна, оскільки в неї дуже компактно складається манеж. Вона не займає багато місця в машині або в шафі. Якщо така сумка є, то ремінці потрібно протягнути з іншого боку матраца і готовий зібраний манеж упакувати в сумку.

 • .6

  Тепер вже, знаючи, як розібрати манеж ліжко, проблем ніяких виникати не повинно. Важливо пам'ятати, що діти не люблять залишатися одні й можуть манеж сприймати як покарання. Тому при виборі манежу треба звертати увагу на різні його функції. Музичний блок і модуль з іграшками допоможуть дитині не сумувати в манежі. Дитина буде тільки радий, якщо батьки будуть з ним грати поки він в манежі і не буде розбудовуватися, коли його в манеж посадять.