Вам знадобиться

 • Програма тернировок
 • Тренажери

Інструкція
 • .1

  Існує величезна кількість різних вправ, спрямованих на розвиток тих чи інших м'язів. Частина з них спрямована на нарощування мускулатури, інші на зниження жирового прошарку. У даній статті будуть розглянуті найефективніші вправи для схуднення будинку. Приступаючи до занять, слід заздалегідь готувати себе до напруженої праці. Цей спосіб схуднення - не для ледачих, однак, результат, якого можна досягти, може стати гідною нагородою. Перед початком тренувань необхідно визначитися, над якою областю тіла буде весьтісь робота. Від цього буде залежати комплекс вправ.

 • .2

  Всі вправи можна розділити на дві категорії: що виконуються із застосуванням тренажера і без. Якщо вправа виконується без тренажера, може знадобитися застосування додаткових навантажень: обважнювачів, еспандерів, еластичних тросів. Найефективніші вправи для схуднення будинку виконуються якраз із застосуванням таких пристосувань. Наприклад, вправа для зовнішнього боку. Початкове положення - лежачи на боці. Необхідно здійснювати підйом прямий ноги вгору. Виконуючи рух, не слід поспішати. На кожну ногу робиться мінімум 15 повторень в п'яти підходах. До кінця третього підходу м'язи вже повинні нити, а якщо цього не відбувається, значить, навантаження недостатня і потрібно застосовувати обважнювачі.

 • .3

  Гарне вправа для схуднення задньої поверхні стегна і сідниць - випади вперед з вантажем. Початкове положення - стоячи, ноги трохи вже ширини плечей.


  Необхідно зробити крок правою ногою вперед приблизно на метр, і перенести на цю ногу вагу тіла. Ліва нога при цьому залишається зафіксованою на місці. Потім треба відштовхнутися і повернутися у вихідне положення. Те ж саме робиться лівою ногою. Вправа виконується з невеликим додатковим вантажем - штангою або гантелями, по 15 разів на кожну ногу. Головне виконувати вправи не поспішаючи, щоб відчути напругу м'язів. Кожен підхід необхідно робити на максимальну кількість повторень. Для того щоб прибрати зайві складки з боків, треба виконувати нахили в сторони. Початкове положення - стоячи. Ноги на ширині плечей. В одну руку необхідно взяти вантаж, наприклад гантель, іншу руку потрібно покласти за голову. Потім робиться нахил убік. Гантель повинна ковзати по стегну і як би тягнути вниз. Після цього треба випрямитися і нахилитися в іншу сторону. Вправа робиться по 20 повторень на кожну сторону.

 • .4

  Крім вправ, спрямованих на схуднення тієї чи іншої ділянки тіла, існують також комплексні види навантажень, які допомагають спалювати жир на всіх ділянках тіла. До них відноситься біг і велотренажер. Якщо є можливість, слід в обов'язковому порядку приділяти таким вправам не менш як 40 хвилин в день. Ніякі вправи для схуднення вдома не будуть ефективні без дотримання відповідної дієти і без відмови від шкідливих звичок. Тренуватися треба з максимальною самовіддачею, дотримуючись тренувальну дисципліну. Дотримуючись наведених вище рекомендацій, можна бути впевненим, що результат не змусить себе чекати.