півострів Істрія - фото

Півострів Істрія належить двом державам - Хорватії та Словенії, є найбільш великим півостровом в Адріатичному морі. Дана стаття відбуде про території, зайнятих державою Хорватія.

Істрія один з наймодніших і знаменитих курортів країни, який володіє найпотужнішим туристичним потенціалом. Сюди прагнуть з усіх куточків світу. Листяні ліси перемежовуються з сосновими, в результаті чого повітря має лікувальні властивості, що позначаються на людей, що мають проблеми із захворюваннями дихальних шляхів.
Так само тут представлені цікаві екскурсії, пов'язані з історичними місцями, оглядом природних заповідників, поїздкою в національний парк. Всі туристи із задоволенням відвідують такі міста, як Пула, Зегреб, Пореч, які привабливі готичними церквами та палацами в стилі бароко, класицизму. А Плитвицкие озера, які відзначені у всіх довідниках світу, як унікальне створіння природи, не залишать нікого байдужим. Крім того, звідси відбуваються екскурсії до Венеції, так як відстань до неї зовсім невелика.

пляжі Істрії - фото

Курортний сезон на півострові Істрія триває з травня по жовтень, тобто такий тривалий період, протягом якого можна купатися і загоряти, пояснюється середземноморським кліматом, є найбільш сприятливим для курортів.

Основні курорти на Істрії - це Пулу, Умаг, Ловран, Пореч, Медулин, Лабін, Опатія, Бріоні. Пляжі тут є і піщані, і галькові.


Більшість з них високо оцінено ЮНЕСКО, яка видала їм "Блакитний прапор", що є символом екологічно чистих пляжів.

Істрія Хорватія

Тут все створено для комфортного відпочинку: гігантська туристична база, готелі різних категорій, санаторії, торгові центри, ресторани. Для віддають перевагу водні види спорту на півострові є прокати самого різного спорядження. Жінок тут приємно здивують всілякі косметологічні салони, кабінети масажу.

Туристи, звиклі активно відпочивати обов'язково будуть раді майданчикам для тенісу, гольфу, центрам верхової їзди, дайвінг-клубам. До речі, для дайверів тут прекрасний об'єкт - це острів Чіссов, який колись пішов під воду.
Необхідно відзначити, що Істрія знаменита і екологічним туризмом. Організовано маса маршрутів для велосипедних подорожей, так само не рідкістю тут є група туристів, які вирушили в піший похід з картою в руках на огляд визначних пам'яток.

Істрія фото

Фотографії, які привозять з Істрії, відрізняються особливою соковитістю і красою пейзажу: мальовничі скелі, узбережжя, величні сосни, краси національного парку, що розкинувся на 12 островах - все робить відпочинок не забуваємо. Ще довго потім мандрівник буде в захваті розповідати своїм знайомим про принади життя на Істрії.

Важливо відзначити, що тут спокійна обстановка, немає метушливої юрби, що сприяє зняттю стресів і тривоги від накопичених проблем.