Гоа. Індія. Фото

зупиниться на відпочинку на Гоа.

Гоа - це один з штатів Індії, причому за розмірами найменший, довжиною 101 кілометр і омивається Аравійським морем. Місцевість являє собою екзотичну рослинність, оточену ланцюгом гір. Територія Гоа за формою нагадує довгий вузький шматок суші, узбережжя якої порізане різними дрібними річками.

Щоб далі було більш зрозуміло про що піде мова, наводимо повну карту штату Індії Гоа.

карта, штату Індії, Гоа

Гоа придбав славу всесвітнього улюбленого курорту, завдяки нескінченним пляжам, що тягнеться по всій береговій лінії. Туристичний сезон починається з жовтня по березень, тому що сезон дощів на острові триває періодично з червня по вересень місяць. У районі Північного Гоа кількість готелів не так численно, крім того ці готелі, як правило, мають рівень, що обмежується 2 або 3 зірками. Пляжі в цій частині Гоа покриті сірим піском, вода на узбережжі не надто чиста, тому, враховуючи все вищесказане, відпочинок в цьому районі Гоа недорогий, тут зупиняються студенти, які не дуже багаті індуси, любителі економного відпочинку.

пляжі і відпочинок в Гоа

Південний Гоа постає зовсім в іншому світлі. Пісок на цих пляжах має золотистий або білий відтінок, на цій частині узбережжя побудовані дорогі фешенебельні готелі, їх розрядність - 4 або 5 зірок, територія яких має свої гарні сади. Пляжі тут в основному порожні, що для багатьох мандрівників є безперечним плюсом.

Природа всього острова вражає красою ландшафту: водоспади, пальмові гаї, різна екзотична флора і фауна, крім того, ароматні плантації всіляких спецій. Для кулінарів відпочинок на цьому острові стає мрією наяву.
Культура тут особлива, так як через історичних подій є з'єднанням індуїстської та португальської культур.

пам'ятки Гоа - фото

Пам'яток тут маса. Католицькі церкви, які не поступаються за красою своїм архітектурним побратимам в Європі, індуїстські храми так само не залишать байдужими жодної людини. Найдавнішим тут вважається церква святого Франциска Ассизького, а найбільш знаменитою і красивою - базиліка Ісуса.

Не можна випустити з уваги Кафедральний собор Святої Катерини, який є найбільшим за розмірами християнським храмом на материку.

У столиці можна прогулятися по історичних вуличках, що зберіг свій старовинний вигляд, по дорозі ви неодмінно будете зачаровані пишністю соборів і монастирів, які були зведені за проектами європейських зодчих.

відпочити на Гоа

Багато хто прагне відвідати Королівський центр, де знаходиться велика кількість храмів, цікавих споруд, знаменитий підземний храм і незвичайно величезна королівська ванна.

Є екскурсії, які передбачають відвідування плантацій, де виростають прославлені спеції, а на завершення культурної програми запропонують покататися на слоні.

Водні види спорту тут розвинені надзвичайно: дайвінг, віндсерфінгу, парасейлінг, кайтінг, тобто спортивні розваги тут маються на будь-який смак і можливості.

море і пляжі Індії

Не можна не згадати про центри аюрведи, яка визнана особливим видом індійської медицини, яка розглядає лікування, як комплексна дія на організм з тієї причини, що людина - єдина система.


У цих центрах вас чекають масажі, прийом натуральних препаратів, очищення організму за методиками, які відомі більше двох тисяч років.

Їжа тут із впровадженням чималої кількості спецій. Необхідно сказати, що на півдні острова переважає вегетаріанська їжа. Напої готують за незвичайним рецептами для європейця, наприклад, чай з молоком і додаванням в цей напій різних спецій.
Торгівля тут йде бурхливо, торгуватися тут не тільки пристойно, але і є правилом.

Найпопулярнішим транспортом є рикша, але серед них є відмінності: візок-велосипед або візок-мотоцикл. Природно, друге засіб більш зручно, швидкохідні, але й наковтатися парів бензину вам доведеться не мало.

Простіше кажучи, Гоа - це острів, де будь-яка людина, від бідного студента до респектабельного джентельмена зможе знайти відпочинок на свій смак і залишиться задоволений, бо створені для цього всі умови.