оздоровче плавання - фото

торкнеться заняття плаванням, так як користь від нього в оздоровчому сенсі величезна.

Заняття водними видами спорту допоможе зміцнити ваше здоров'я. Плавання не тільки прекрасне захоплення, але і відмінний вид спорту. Доступність на сьогоднішній день, такого виду спорту, висока. Досить легко знайти басейн, штучний або природна водойма практично в кожному місті.

Що ж таке плавання? Так от, плавання являє собою подолання дистанцій і виконання певних циклічних завдань. Не плутайте плавання з купанням, це, звичайно, весело, але не так корисно.

Усім тим, кому з яких-небудь причин не рекомендують займатися різноманітними активними видами спорту, відвідувати силові тренування, оздоровче плавання підійде ідеально, так як ризик отримати травму у воді зводиться до мінімуму. Користь плавання в тому, що дається відпочинок вашій спині, розслабляє і сприяє розтягуванню міжхребцевих дисків.

плавання користь

Важливим фактором для бажаючих скинути надлишок ваги, є те, що оздоровче плавання досить активно спалює калорії. Навантаження на тіло переносяться досить легко, в порівнянні з тренуваннями в тренажерному залі. Навантаження від таких занять лягає на всі групи м'язів.

Користь заняття плаванням для дітей

Хороший оздоровчий ефект дають заняття аквааеробіки. Нею слід займатися систематично, за вами повинен спостерігати і керувати досвідчений, кваліфікований тренер.


Можливість займатися, опрацьовувати на ваш погляд проблемні зони може кожен. Перш, ніж приступити до тренувань, слід вибрати для себе правильний ритм і навантаження. Потім ускладнюйте програму по мірі того, як ви будете адаптуватися. Починайте заняття на невеликій глибині з ходьби або бігу, таким образам ви підкачаєте м'язи ніг.

заняття плаванням

Заняття аквааеробікою проходять під музику в заданому ритмі. Прекрасно поєднується таке тренування з аква-йогою, дає м'язам розслабитися після силового тренування. Тривалість одного сеансу плавання одно півгодини, можливого трохи менше, у кого слабка підготовка і збільшення хвилин на 15, тим, хто підготовлений краще.

плавання - фото

Так само, плавання корисно малюкам. Починати вчити плавати дітей можна навіть з самого-самого раннього віку, так як рефлекс плавання присутній з самого народження. На сьогоднішній день існує спеціальна аквагімнастика і для майбутніх мам. Такі заняття допомагають жінці розслабитися, при цьому даючи певне навантаження її тілу.

Не забувайте і про екстремальні види купання. Але до цього слід підійти досить серйозно і почати з загартовування вашого організму, так як при пірнанні в ополонку, далеко не кожен людський організм здатний перенести таке.

Щоб Ви не обрали. регулярні заняття на воді (без фанатизму) благотворно впливатимуть на стан Вашого здоров'я!