Австралія. Місто Мельбурн

розповість у цьому пості про перлину Австралії - місті Мельбурн. Це один з найбільших і досить багатих міст цього далекого материка. У Мельбурні величезна кількість пам'яток, архітектурних споруд, спортивних будівель. Це дуже дивне і пізнавальне місце для всіх туристів.

У першу чергу справедливо поговорити про знамениту Державній бібліотеці Вікторії. Це найбільше спорудження в усьому штаті, яке знаходиться в самому центрі. Початок її будівництва здійснилося в 1853 році під керівництвом Чарльза Ла Троб, а остаточно було завершено в 1856 році. Проте в цій будівлі знаходилася не тільки центральна бібліотека, а й Національна галерея Вікторії, а так само Мельбурнський музей. Надалі для них було збудовані нові будівлі. На сьогоднішній день в центральній бібліотеці налічується близько півтора мільйонів томів і багато з них періодично перевидаються. Але це ще не все, родзинкою бібліотеки вважаються численні праці капітана Кука.

Мельбурн фото

Мельбурн повний пам'яток, і кожен з туристів, покидаючи його всякий раз, дізнається все нове і нове Про Австралії. Але, не дивлячись на те, що дане місто має в своєму розпорядженні такою дивовижною красою, самі унікальні місця все ж знаходяться за межами даного міста. За містом є місце, яке потрясе кожного побував там туриста, це острів Філіп. Чим же унікальний даний острів? Протягом довгих років, на острові Філіп проходить "парад пінгвінів".


Острів дуже популярний серед туристів, щодня невелика кількість пінгвінів, намагаються потрапити в свої нори, розташовані в піщаних дюнах, долаючи на кожному заході невеликі відстані по узбережжю. Це дуже захоплююче і приголомшливе видовище.

Здійснюючи поїздку за місто, можна побачити ще безліч пам'яток цих дивовижних місць, наприклад, "Велику Океанську дорогу", на яку прагне потрапити кожен з туристів. Проїхатися на дуже старовинному поїзді, який носить назву "Пихкаючий Біллі".

У Мельбурні знаходиться Королівський виставковий центр. Він з'явився там завдяки архітекторові Джозефу рифу. Після того, як даний центр відвідала Єлизавета II в 1984 році, він придбав титул "Королівський". На сьогоднішній день даний центр служить для проведення різних виставок. Більш того, це місце ще служить для проведення іспитів для різних університетів цього міста.

Мельбурн - пам'ятки

Місто Мельбурн увійшов до списку, найбільших міст Австралії. Більш того він є головним культурним містом країни. Даний статус він придбав завдяки таким спорудам як, Мистецький центр Вікторія і численні театральні будівлі. У Мельбурні знаходиться зоопарк, який вважається кращому зоопарком у світі.

Без сумніву про це місто Австралії можна говорити дуже довго, все фото теж викласти неможливо, тому найкращим виходом буде зібрати валізи і побачити хоч раз ці приголомшливі місця. Вже збираєтеся?