Новий рік - це свято, яке любить кожна людина. Він вселяє в нас віру в чудо, якого б віку ми не були. Абсолютна більшість загадує бажання під час бою курантів. І кожен з нетерпінням чекає свого подарунка.

Благо з подарунком справи нині йдуть дуже чудово. Достатньо зайти в будь-який магазин, як перед очима розкриється величезний вибір - кожен гідний того, щоб стати особливим подарунком.

І тільки ті жінки, які в силу того, що у них мало часу, повно турбот, і через це не можуть підключити свою багату уяву, задаються питанням: "Що подарувати чоловікові на новий рік?"

А адже на це питання є досить проста відповідь. І ви його знайдете в цій статті від (тільки він буде не прямий - відповідь закладений в рядках і між ними).

Це олігарху, якого знаєш всього пару місяців, важко щось подарувати. Тому що не можна залізти до нього в голову і дізнатися, що він дійсно хоче, а те, що надає можливість йому запропонувати, напевно у нього вже є.

Все куди простіше з чоловіком. Тут головне почати думати про те, що подарувати заздалегідь (наприклад, вже зараз), а не в переддень свята. І під т чому.

1. Гарний подарунок можна вибрати тільки під дією натхнення. А натхнення - штука примхлива, невідомо, коли воно прийде.

2. А коли вас відвідає натхнення, і ви оберете подарунок, подивившись на його цінник, зрозумієте, що вам треба час, щоб накопичити грошей - бо стоїть він дорого.

Дружина - це один з небагатьох людей, який знає свого чоловіка, як облупленого, може передбачити його думки і обірвати його на півслові, бо знає, чим воно закінчиться. І щоб вибрати подарунок чоловікові на новий рік, їй достатньо пару раз поговорити з ним, щоб зрозуміти, що він хоче отримати на новий рік. Причому варіантів буде тисячі, тому що, як відомо, чоловіки - це великі діти. І від справжніх дітей відрізняються тільки тим, що їх іграшки дорожче.

За весь час існування чоловіків, сформувалося три типи подарунків для них. Розглянемо кожен з них детальніше, і тоді вас напевно відвідає натхнення, якщо воно давно до вас не заходила.

Практичні подарунки

Такі подарунки треба дарувати тим чоловікам, які дарують своїм дружинам не квіти, а пироженное або розетку екзотичного салату з супермаркету, бо вважає, що це практично і корисно.

А тепер приклади.

1. Якщо ваш чоловік любить часто пити каву, то подаруйте йому кофемашінку.

2. Якщо у чоловіка старенький телефон або він вже барахлить, то новий рік - це ідеальний привід подарувати йому новий мобільник останньої моделі.

3. Чоловік, який вічно в справах, загруз у паперах, а на рибалці не може нормально розслабитися, тому що постійно думає про роботу, потребує ноутбуці.


Ось і подаруйте йому його. І тоді на рибалці в перервах між клюванням, він завжди зможе в нього заглянути, щоб швиденько вирішити пару справ.

4. Ваш чоловік жити не може без книг? Тоді подаруйте йому електронну книгу. Таким чином ваш чоловік зможе постійно купувати нові книги, при цьому полку не будуть наповнюватися паперовими варіантами, завдяки чому вам менше доведеться витирати пил.

5. Якщо ваш чоловік любить печене, то подаруйте йому духову шафу - тільки за умови, що ви дійсно буде пекти йому часто.

Подарунки захоплення

Тут треба орієнтуватися на хобі чоловіка.

1. Якщо він любить слухати музику, то ідеальним подарунком стане МР-3 плеєр.

2. Якщо він любить фотографувати, то фотоапарат останньої моделі серйозно підніме йому настрій.

3. А якщо він завзятий рибалка або мисливець, то подаруйте йому які-небудь речі, які знадобляться у такому хобі.

А що подарувати конкретно, можете дізнатися у одного чоловіка (вони зазвичай займаються одним і тим же), або перегляньте опис товарів в інтернет-магазинах (там зазвичай написано кому призначається це річ).

Іміджеві подарунки

Тут може бути будь-який подарунок, який підніме статус вашого чоловіка або приверне до нього загальну увагу. Це може бути дорогий парфум - дружина-то вже точно знає, який запах подобається її чоловікові.

Також можна придивитися до шкіряного портфелю, годинах, портмоне, ручки, запальнички, сигарам, запонкам і т.д.

Начебто речі - маленькі, але коштують дуже дорого. А, як відомо, дорога річ підкреслює високий статус чоловіка.

Але при цьому не забувайте про приказці: "найкращий подарунок той, що зроблений своїми руками". Тому до купленого подарунку прикладіть що-небудь власного виготовлення.

Наприклад, можна написати лист з освідченням у коханні. Згадайте, коли ви востаннє робили це від душі, щире, а не так, для проформи. Чим більше живеш у шлюбі, тим менше слів любові вимовляєш. Нехай новий рік виправить таку несправедливість.

Лист можна вкласти в конверт, зроблений власними руками. Інформацію про те, як його робити, ви легко знайдете в інтернеті.

Як бачите питання, що подарувати чоловікові на новий рік, насправді не дуже-то складний. Адже якщо ви обираєте чи робите подарунок з любов'ю і від усієї душі, то він у жодному разі доставить чоловікові багато радості і точно принесе користь. Тому дерзайте. І радуйте своїх чоловіків.