Запах справжньою їли відразу повертає нас у дитинство і додає у святкову атмосферу відчуття чарівництва і казки. На жаль, висушений опаленням повітря швидко псує деревце. Ялинка починає сильно обсипатися. Постійно доводиться прибирати голки, які й після святкування Нового року трапляються нам у всіх куточках квартири або будинку.

Щоб довше зберегти свіжість лісової красуні і продовжити святковий настрій дотримуйтесь нескладних рекомендацій:

1. Подбайте про свіжість ялинки ще під час її покупки. Вибираючи дерево, зверніть увагу на колір хвої. Ялина повинна бути пофарбована рівно в темно або яскраво-зелений колір, без перепадів і жовтих плям. Гілки повинні бути гнучкими. При постукуванні стволом про землю, з них не повинні обсипатися голки.

2. Купуйте ялинку заздалегідь, приблизно за тиждень до свята.


Відразу ж поновіть, обстругати зріз стовбура, щоб відкрити у дерева пори. Потім оберніть ялинку в мішковину або поліетилен, помістіть у відро, наповнене водою і поставте в прохолодне місце (підійде засклений балкон або лоджія) на 2 дні. Ялинка може випивати за добу 2-3 літри води, так що стежте і щодня підливайте.

3. Через два дні внесіть ялина в тепле приміщення і дайте час, щоб зігрітися, не розгортаючи упаковку. Приблизно через годину зніміть плівку або матеріал і поставте відро разом з деревцем в спеціальну підставку з гвинтовим кріпленням для стовбура. Додайте у воду поживну суміш: три ложки цукру і таблетка аспірину на літр води. Тепер ялинку можна прикрашати.

4. Тримайте ялина подалі від батарей і щодня обприскуйте хвою відстояною водою.

Приємного вам Нового року!