Якщо ви хочете знайти в одязі свій стиль, необхідно враховувати свої смаки, бажання, звички і спосіб життя. Якщо жінка ризикована, веде активний спосіб життя, не любить ніяких обмежень, їй не підійде образ гламурної або аристократичної панянки.

Молода жінка, яка цінує мистецтво і відчуває красу, що не буде гармонійно виглядати в сорочці, ковбойському капелюсі і драних джинсах. Зараз у моді богемний і вінтажний стиль. Але тенденції сучасної моди дають можливість жінці підібрати свій стиль, максимально відповідний до її зовнішності. Абсолютно не потрібно сліпо копіювати знаменитостей, це далеко не поліпшить ваш образ, а тільки викличе сміх. Так, можна повністю наслідувати стилю Ренати Литвинової, але нікому не вдасться нею стати. І дівчина, яка копіює її стиль і вимовляє неписьменні і грубі фрази, буде виглядати тільки жалюгідною пародією на знаменитість.

Необхідно знайти свій стиль в одязі, після чого проекспериментуйте над своїм образом.


Не слід вважати, що якщо ви визначник якось зі стилем, ви станете його заручником назавжди. У звичайному житті необхідно шукати і міняти образи, граючи з ними. Вам самим будуть цікаво змінити образ бізнес-леді на образ фатальної красуні або легковажної кокетки. Це можна зробити за допомогою одягу і макіяжу. Зміна способу допоможе відключитися від проблем, її необхідно сприймати, як гру. Якщо це зима, то підійдуть жіночі короткі плащі. Зараз плащі можна знайти в різних варіаціях.

Визначившись з власним стилем в одязі, необхідно вивчити асортимент, який може запропонувати мода в цьому стилі. Також варто підібрати й інші дрібниці: білизна, туфлі, сумки, прикраси та інше.

Исходник: