Складіть хустку по діагоналі, потім зробіть смужку, просто загортаючи його, як просту гармошку. Потім акуратно зав'яжіть вузлик так, щоб можна було просунути руку в отвір. Коли надягнете на зап'ясті хустку, затягніть вузол, "гармошку" трошки розправте, спорудивши драпірування, заховайте кінчики хустки. Різнобарвний, строкатий хустинку, можете спробувати зав'язувати так, як у попередньому варіанті, але залишити кінчики зовні, зав'язавши за допомогою красивого вузлика. Вузлик в такому випадку буде розташовуватися нагорі, привертаючи увагу оточуючих.

Можна зробити вузол хустки квадратним, затягнувши його, як простий краватку. Для цього просто зав'яжіть одинарний вузол, потім ще раз просмикніть кінці, щоб вийшов акуратний, невеликий вузлик.


А все залишилися кінці доцільно навколо отриманого таким чином "браслета" обернути пару раз. Якщо ви не повністю простягніть кінчики хустки через вузлик, можна отримати невеликий бант.

Залишивши у хустки довше краю, ви можете їх оформити у вигляді бантика, красиво розправивши серединку і звернув під вузлик кінчики.

Також можна згортати хустку по горизонталі або по вертикалі, а потім, намотавши смужку на зап'ясті, заховати кінець хустки під гарною брошкою.

Інший варіант - джгутик. Візьміть невеликий хустку, скрутіть по діагоналі, далі скрутіть його на зразок джгута. Тепер зав'яжіть не тугою вузол, щоб через нього могла пройти ваша кисть і затягніть його сильніше вже на руці, а кінці хусточки сховайте.