Вибрати капелюх - не така проста задача, як може здатися на перший погляд. Якщо не врахувати деяких моментів, можна виглядати в цьому прекрасному аксесуарі безглуздо.

Незважаючи на те, яка дівчина подобається хлопцям, капелюх завжди повинна гармонійно поєднуватися у вашій одягом, взуттям та макіяжем. В іншому випадку увагу хлопців на вас може різко скоротитися. Адже всім відомо, що в першу чергу чоловіки дивляться саме на стиль жінки і те, як за допомогою аксесуарів вона подчерчівает свої дані.

Вибираючи і міряючи капелюх дуже важливо бачити себе в дзеркалі на повний зріст, тому що розмір капелюхи повинен відповідати фігурі. Високим жінкам потрібно вибирати капелюхи з широкими полями обов'язково, до той час як невисоким власницям крихкою комплекції капелюх потрібно вибирати з полями не ширше її плечей. Повним жінкам не варто носити маленькі капелюшки взагалі, а тим із них, хто має середній зріст і вище дуже підійдуть широкополі головні убори.


Важливо, щоб капелюх не злітала, а міцно сиділа на голові, щоб господиня не страждала при будь-якому пориві вітру або нахилі голови. Також слід пам'ятати про поєднання зачіски з капелюшком. Для мініатюрних дам краще підійде зачіска з прямим волоссям довжиною до плечей, або варто підбивати волосся і ховати в капелюх. Колір головного убору повинен поєднуватися з одягом. Відомо, що брюнеткам дуже до лиця капелюхи яскравих кольорів, а блондинкам - пастельних відтінків.

Є ще правила несполучуваності: окуляри не поєднуються з капелюхом, прикрашеної квітами та стрічками, капелюх з вуаллю не підійде до костюма типу чоловічого, не носять капелюхи з куртками, гумку, якої утримується капелюх не носиться під підборіддям (вона тримає ззаду під волоссям).