Існує думка, що про жінку можна багато дізнатися і розповісти, орієнтуючись виключно на ті аксесуари, якими вона користується. У сьогоднішній нашій стати фахівці жіночого журналу більш детально зупиняться на особливості вибору браслетов.Браслет - це стильне і модне прикраса, воно популярне в усі часи, в усіх країнах. При правильному підборі браслети можуть прикрасити ваш образ, змусять грати новими фарбами яскравих і барвистих квітів. У той же час не можна не відзначити і той факт, що часом трапляються випадки невдалого підбору браслетів, тоді вони спотворюють образ, утяжеляют його. Щоб не сталося такого, до покупки даного аксесуара необхідно поставитися більш уважно.

Пам'ятайте основне правило - браслет сповзати з руки ні в якому разі не повинен, але при цьому не повинен і перетягувати її.


В даному випадку оптимальна відстань між шкірою і браслетом - сантиметр (це товщина вказівного пальця). Тоді браслет буде під час шкарпетки комфортним, він не зіпсує візуально ваш стиль і неповторний наряд.

Вибирайте браслети під конкретний наряд. З сарафаном для літа доречніше буде надіти браслет з черепашок або пластмасовий браслетик в морській тематиці, більш грайливі й легкі види браслетів. Збираючись на вечерю в ресторані або урочистий захід, віддайте перевагу ювелірні прикраси з дорогоцінних металів, з каменями, якісну біжутерію. Не треба надягати браслети з широкими або прикрашеними облямівкою, вишивками рукавами, а ось наряди з довгими вузькими рукавами браслети можуть прикрасити, навіть коли ви просто їх надягнете поверх рукавів.