У тому випадку, якщо ви стикаєтеся з проблемою окупності власного жіночого інтернет-магазину, стає необхідним його просування. Під цим поняттям мається на увазі залучення уваги цільової аудиторії потенційних клієнтів, які повинні сприяти збільшенню обсягів продажів і зміцнення бренду компанії. Журналісти жіночого порталу підрахували, що чим вище ваш ресурс перебувати в результатах видачі в пошукових системах, тим більше потенційних покупців його відвідують. Більшість власників інтернет-магазинів жіночого одягу все частіше стикаються з питанням - чи є можливість просувати ресурс безкоштовно. Однак існує лише один спосіб - робити це самостійно.
Для початку обов'язково варто звертати увагу на постійно мінливий алгоритм роботи всіх пошукових систем.


Проаналізуйте їх роботу і виберете самий оптимальний шлях розвитку ресурсу. Для того, щоб ефективно просунути сайт, необхідно провести комплексний аудит ресурсу: проаналізувати контент, навігацію, зручність користування і конкурентність на ринку. Після отримання даних, слід скласти план розкрутки. Для просування сайту потрібно провести: оптимізацію тексту, прописування тегів і збільшення посилальної маси.
Як з'ясували аналітики, просування сайту в топ-10 передбачає собою детальне опрацювання контенту тому, що пошуковим системам бажано бачити лише високоінформативні ресурси. Безліч веб-розробників вказують, що оптимальним варіантом є ті сторінки, на яких міститься від 500 до 3000 слів, - передає жіночого порталу.