Багато жінок носять каблуки. Роблять вони це, звичайно, щоб бути привабливими. Проте їх носіння доставляє ногам певний дискомфорт. Після цілого дня ходіння на каблуках на наступний ранок ниють ступні і важко просто ходити. Промови про те, щоб одягнути каблуки, навіть не йде.
Щоб не було болю в ногах, є цілий ряд вправ, завдяки яким можна позбутися від них. Нижче ми наводимо вправи та процедури, які можуть допомогти зробити ваші ноги краще.
Необхідно взяти тазик і наповнити його водою. Потім до неї потрібно додати 1 ст. л. морської солі. Потім в ємність потрібно опустити ноги. Тривалість даної процедури становить 15-20 хвилин.
Необхідно зробити контрастний душ, чергуючи прохолодну воду з холодною. Зауважимо, що вода не повинна бути холодною і гарячою.


Такого душа тривалістю 5 хвилин буде цілком достатньо, щоб відчути себе краще.
Продукти, які містять кальцій, білок та вітамін Е у великій кількості, необхідно включити в свій раціон. Швидке відновлення організму - ось який ефект вони забезпечать при їх вживанні.
У тому випадку, якщо на ваших ногах виникають набряки, тоді необхідно до цих місць прикласти лід на 10-15 хвилин. Звертаємо увагу, що суглоби охолоджувати не потрібно. Потім необхідно підняти ноги вище голови. Найзручніше положення - ви лягаєте на диван, а ноги в своєму розпорядженні на стінці.
Під час сну потрібно подбати про те, щоб ноги розташовувалися вище, ніж голова. Спеціальний валик можна використовувати для цього.
Потрібно відмовитися від носіння каблуків, коли вам належить багато ходити пішки.